reklama

Tydzień z JOGĄ w MOSKiT Andrychów!

Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 21.02.2023 11:34, INFORMACJA PRASOWA
Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.
Tydzień z JOGĄ w MOSKiT Andrychów!

JOGA - Najlepszy sposób na uśmiech, energię, siłę oraz spokojny i otwarty umysł!

Jeśli szukasz sposobu na poradzenie sobie ze stresem, problemami ze snem, koncentracją - Joga jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Jeśli zastanawiasz się jak zacząć lub jaki styl jogi wybrać zapraszamy do nas!

Poniedziałek 27.02, godz. 17:00 - 18.30
Kids Joga z Agnieszką to praktyka dedykowana dzieciom od 6 do 10 lat. Łączy podstawy jogi z technikami oddychania i zabawą z dźwiękami (gongi, misy tybetańskie, bęben szamański). Zajęcia wpływają pozytywnie na poprawę koncentracji uwagi, poczucie wewnętrznego spokoju, empatię i życzliwość, do innych i do siebie samego.

Środa 01.03 , godz. 17:00 – 18:30
Vinyasa Joga z Honoratą – to dynamiczna praktyka, która łączy ruch ciała z oddechem. Polega na płynnych przejściach między asanami, w której oddech nadaje rytm. Daje uczucie "flow" tworząc jakby taniec na macie. Jest idealna zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Piątek 3.03, godz. 17:00 – 18:30
Kundalini Joga z Moniką
– to praktyka dla poszukujących wyciszenia i duchowego oczyszczenia. Pomaga rozpocząć regularną medytację. Kundalini joga wykorzystuje asany, pracę z oddechem, medytacje, mantry i mudry.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

- Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzimy zapisy w kasie basenu lub pod nr tel. 33 432 25 55. Prosimy o zabranie ze sobą maty i kocyka - informuje Miejski Ośrodek Sportu Kultury i Turystyki w Andrychowie.


źródło: MOSKiT Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy