reklama
reklama

Inwestycje za ponad 24 miliony złotych w gminie Andrychów

Gospodarka, Wiadomości, 21.02.2023 17:00, eł

Tyle zrobiono w ubiegłym roku.

Inwestycje za ponad 24 miliony złotych w gminie Andrychów

Jednym z punktów najbliższej sesji Rady Miejskiej w Andrychowie (która odbędzie się 23 lutego) jest informacja na temat realizacji zadań prowadzonych przez Wydział Inwestycji i Drogownictwa w minionym roku na terenie gminy. Ale nie trzeba słuchać obrad samorządowców, by poznać dane, które zostaną wówczas przedstawione. Prezentujemy je poniżej.

Oczywiście, najwięcej gmina wydała na przedsięwzięcia prowadzone w obrębie samego Andrychowa. Było to ponad 19,6 mln zł. Inwestycje w całej gminie pochłonęły w sumie 24,3 mln zł. Wiele z nich było prowadzonych przy udziale środków zewnętrznych. Łączna wysokość ich wpływu w 2022 roku wyniosła 15,4 mln zł, aczkolwiek gmina wykorzystała z tej puli na razie tylko nieco ponad 10 mln zł.

Inwestycje w poszczególnych miejscowościach (w galerii)

Inwestycje w poszczególnych miejscowościach:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bot, 22.02.2023 12:42

https://zapytaj.onet.pl/Category/002,010/2,6944518,co_znaczy_przyslowie_039039prawda_w_oczy_kole039039.html

tomekх, 22.02.2023 12:35

@irek68 no nie bądź taki skromny ! do ciebie to im duuuużo brakuje. Przykład poniżej.

irek68, 22.02.2023 10:49

Koniczynka i bot z pewnością są rodziną , większych idiotyzmów jak te dwa egzemplarze wypisują to znajdziesz tylko na paskach w WIADOMOŚCIACH TVP. Te tuby propagandowe naszych "kochanych" milionerów z PiS ujadają , lżą i wiecznie szkalują ludzi którzy czynią coś dobrego. P.S. koniczynka zapewniam cię że gro mieszkańców naszego miasta woli mieć miejsce gdzie można odpocząć(Pańska góra czy staw Anteckiego) , a czy dzieci pójdą po kamyczkach do przedszkola, na pewno im to nie zaszkodzi -więc skończ z tym ujadaniem bo jest to żenujące.

bot, 21.02.2023 23:06

https://sjp.pl/tumany

bot, 21.02.2023 23:06

https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/parafianie-musza-sie-zrzucic-na-oplacenie-rachunku-na-ponad-10-tysiecy

bot, 21.02.2023 23:05

https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/coraz-wiecej-pustych-witryn-w-centrum-andrychowa-bedzie-ich-jeszcze-wiecej

bot, 21.02.2023 23:00

https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/dziwny-jest-ten-andrychowski-targ

SNAP, 21.02.2023 21:41

Mam pytanie. Gdzie jest ,, legendarny ,, bot ? Zabrakło mu czasu na wklejanie linków krytycznych wobec obecnej władzy ? Jestem mieszkańcem tego miasta i cieszę się, że pisowscy nie mają tutaj absolutnej władzy ! Każdy może spróbować i wystartować w najbliższych wyborach. Krytykować jest łatwo, ale samemu spróbować to już nie takie proste - a może się mylę ? Ktoś chętny do kandydowania ?

Zakolog, 21.02.2023 20:25

Domyślam się, że przed obliczem naszej szacownej Rady Miasta powyższy materiał będzie musiał referować pan kierownik wydziału drogownictwa. A ponieważ pan kierownik nie jest pracownikiem pana Burmistrza, tylko urzędu miejskiego i jego bezpośrednim przełożonym jest pani sekretarz gminy, to jego erystyka z krwiożerczym radnym Krzysztofem i tylko nieznacznie mniej drapieżną radną Alicją może rodzić dla niego pewne nieusuwalne konsekwencje. Dlatego jako osoba bardzo wrażliwa i empatyczna antycypuję samo narzucające się pytania naszych wilkołaków. Panie kierowniku w którym wierszu pana zestawienia jest wykazane te słynne rondo, dla którego pan Burmistrz pozyskał 3 milionową prywatną dotację od właściciela Galerii Andrychów. Gdzie zapisał pan budowę zjazdów do Galerii obok pomnika Grunwaldzkiego ? Jak udało się panu wydatkować prawie dwa miliony w roku 2022 na ulicę Strefową, która do dziś jeszcze nie jest skończona ? Proszę przygotować odpowiedzi z rozwagą i prawną zapobiegliwością.

Koniczynka, 21.02.2023 19:39

Kola..... Żak i jego radni wolą topić miliony złotych z pańską górę, śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownie, mur oporowy, ruinę Bobrowskich, brakło kilku groszy na remont szkoły podstawowej nr 5 w Andrychowie a za kilka tygodni Żak przekazał ze swoim radnymi ogromne pieniądze na elektrociepłownie. Kiedy Nowak odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem do budżetu miasta i gminy Andrychów???? Dzieci z przedszkola nr 3 w Andrychowie chodzą do placówki po kamieniach i błocie. Tak wyglądają rządy Żaka w Andrychowie. Poczuł się bardzo pewnie, a wybory tuż tuż. Jak radny Kobielus i Rajda będą się tłumaczyć ze swoich głosowań i zaniedbań???????

Koniczynka, 21.02.2023 19:39

Koła.... Żak i jego radni wolą topić miliony złotych z pańską górę, śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownie, mur oporowy, ruinę Bobrowskich, brakło kilku groszy na remont szkoły podstawowej nr 5 w Andrychowie a za kilka tygodni Żak przekazał ze swoim radnymi ogromne pieniądze na elektrociepłownie. Kiedy Nowak odda te miliony złotych przekazane na elektrociepłownie i z jakim procentem do budżetu miasta i gminy Andrychów???? Dzieci z przedszkola nr 3 w Andrychowie chodzą do placówki po kamieniach i błocie. Tak wyglądają rządy Żaka w Andrychowie. Poczuł się bardzo pewnie, a wybory tuż tuż. Jak radny Kobielus i Rajda będą się tłumaczyć ze swoich głosowań i zaniedbań???????

Kola, 21.02.2023 17:50

A co ze szkołą podstawową nr 5? To zaczyna być już żałosne. Ta szkoła będzie za niedługo wyglądała jak szkoła w slumsach. WSTYD chodzi o politykę o nic więcej