reklama

Kurs ratownika wodnego w Andrychowie

, Sport, Wiadomości, 01.08.2018 08:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Pierwsze zajęcia już w czwartek, 2 sierpnia.
Kurs ratownika wodnego w Andrychowie

Już w czwartek (2 sierpnia) o godz. 18:00 odbędą się pierwsze zajęcia w ramach Kursu Ratownika Wodnego na Basenie Kąpielowym w Andrychowie.

Zbiórka o godz. 17:50 przed kasami basenowymi.

Szkolenie Ratowników Wodnych prowadzone jest zgodnie z ustawą Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z roku 2012. Uprawnienie które uzyska każdy absolwent szkolenia jest aktualnym uprawnieniem do podjęcia pracy.

W czasie trwania kursu będzie prowadzony również KURS KPP który jest niezbędny do podjęcia pracy w charterze ratownika wodnego oraz będą się odbywały zapisy na kurs motorowodny oraz instruktora pływania.

Dla osób które będą uczestniczyły w szkoleniu czekają atrakcyjne ceny szkoleń, profesjonalna kadra instruktorów, dużo świetnej zabawy.

Uprawnienia które można uzyskać w edycji tego kursu, są punktowane w rekrutacji do jednostek systemu : Policja Straż Pożarna, Wojsko.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych: zbiórka w czwartek, 2 sierpnia, godz. 17:50 przed kasami biletowymi przy basenie kąpielowym w Andrychowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama