W czwartek sesja nadzwyczajna. Czego będą dotyczyć obrady?

, Polityka, Wiadomości, 30.07.2018 11:30, PG
W czwartek sesja nadzwyczajna. Czego będą dotyczyć obrady?

Podczas wakacji radni mają wolne od sesji oraz komisji. Czasem jednak zdarza się sytuacja wyjątkowa, gdzie trzeba szybko podjąć jakieś decyzje i wtedy Rada zbiera się nawet w wakacje. I taka nadzwyczajna sesja odbędzie w Andrychowie w najbliższy czwartek (02.08.)

Radni podejmą uchwałę w sprawie zaciągnięcia pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i ustalenia Regulaminu określającego zasady udzielania osobom fizycznym dotacji celowej z budżetu gminy na realizację zadań inwestycyjnych w ramach „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Andrychów (wniosek III)”

Chodzi o dotacje na wymianę ogrzewania na proekologiczne. Jest to projekt współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

troll, 30.07.2018 12:45

To inwestycja, czy pożyczka na inwestycję ?

`, 30.07.2018 12:10

Zdzisek mieszkańcy czekają już drugi miesiąc aż wymienisz te 50 najważniejszych inwestycji które obiecałeś !!!

abcabc, 30.07.2018 12:00

brawo pan burmistrza pracuje cały czas da dobra miasta. kolejna inwestycja na horyzoncie