reklama

Zamieszanie przed marketem. Co tam się wydarzyło?

, Na sygnale, Wiadomości, 30.07.2018 09:35, red
Było nerwowo.
Zamieszanie przed marketem. Co tam się wydarzyło?
Do zdarzenia doszło w niedzielę (29.07) po południu na parkingu przy Kauflandzie w Andrychowie. Jak informuje policja, 20-letni kierowca volkswagena wykonywał manewr cofania i uderzył samochodem w prawidłowo jadącego parkingową alejką kierowcę motocykla marki yamaha.

Jak relacjonuje nam jeden z mieszkańców, po zderzeniu na parkingu zrobiło się spore zamieszanie, było bardzo nerwowo. W miejscu zdarzenia pojawiło się sporo osób narodowości romskiej – rodzina i znajomi kierowcy volkswagena. Wezwano policję i zespół ratownictwa medycznego.

- Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policję - informuje nas Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy motocykliście.

xxx

Do zdarzenia drogowego doszło także w poniedziałek około 9:00 rano na ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie. Tam przewrócił się jadący na rowerze starszy mężczyzna. Upadł na jezdnię. Otrzymał pomoc od przybyłych na miejsce służb ratowniczych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 31.07.2018 08:50

A gdzie szacunek tego starszego człowieka do innych ? Ma świadomość swojego wieku , wiadomym ze nie ma.juz takiego refleksu i podzielnosci uwagi , ktora na drodze trzeba mieć wlasnie przez szacunek do innych bez zaleznosci na wiek przez taka osobe nieodpowiedzialna moze byc wypadek kierowca bedzie chcial ominac rowerzeyste niepewnego bo tak jezdza takie osoby . I wez sie nie unosz czlowieku bo wiek nie jest wyznacznikiem do szacunku i starasza osoba nie moze wszystkiego dlatego ze jest starsza tez powinna myslec .

-JOE-, 31.07.2018 00:45

Na szczęście Mieszkaniec2 nie zostanie starym dziadem bo tacy jak on doprowadzą do wprowadzenia eutanazji ku radości własnych dzieci. Mózg to nie mydło nie zniknie jak zaczniesz go używać. I jeszcze jedno wypadałoby mieć odrobinę szacunku dla ludzi starszych

Mieszkaniec2, 30.07.2018 17:21

Andrychów w pigułce , same cygony i stary dziad na rowerze naprawdę nikt nie zacznie brać sie za tych pseudo rowerzystów