reklama

Innowacja w walce z bólem - Salus Talent w Rehabu!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.07.2018 10:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kłuje, pulsuje, pali… ból ma różne oblicza. Niekiedy trudny do opisania, ale zawsze - trudny do zniesienia. Niektórzy znają go aż za dobrze. Wielu z nas, ból uniemożliwia wykonywanie nawet prostych codziennych czynności.
Innowacja w walce z bólem - Salus Talent w Rehabu!
Skąd się bierze? Powodów bólu jest bardzo wiele. Proces jego powstawania jest złożony, a w jego skład wchodzą dysfunkcje wielu elementów anatomicznych. Dolegliwości bólowe podzielić możemy na: ból pourazowy, sumowanie mikrourazów, dolegliwości przeniesione lub powstające na skutek chorób różnego rodzaju, np. onkologicznych, bakteryjnych, wirusowych, pasożytniczych i innych.

Jak sobie z nim radzić? Wielu powie - farmakologicznie. Sięganie po środki przeciwbólowe jest dobrze znanym rozwiązaniem. Tradycyjne leki radzą sobie z uśmierzaniem bólu, jednak w pewnym momencie lub w niektórych przypadkach ich działanie może stać się po prostu niewystarczające. Na szczęście coraz częściej w leczeniu bólu stosuje się również zabiegi, które są mało inwazyjne i bardzo skuteczne.

Nowością wśród zabiegów jest głęboka stymulacja elektromagnetyczna wykonywana przy pomocy urządzenia Salus Talent. Jest to pierwsze na rynku urządzenie magnetoterapeutyczne. Pozwala na przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego przenikającego warstwy odzieży, tkanek oraz kości, stymulując wyznaczony obszar w głębi ciała. W efekcie pobudzane są komórki nerwowe, mięśnie oraz naczynia krwionośne.

W przeciwieństwie do stymulacji elektrycznej, która działa jedynie na powierzchni, stymulacja urządzeniem Salus Talent jest wywołana silnym polem magnetycznym, które przenika głęboko aż do wnętrza organizmu, pobudzając tkanki, bo głębokość penetracji sięga do 10 cm.


Dla kogo adresowane są zabiegi przy użyciu Salus Talent?

Salus talent ma bardzo szeroki wachlarz zastosowań: w rehabilitacji, medycynie sportowej; wspomaga leczenie ortopedyczne, neurologiczne i uroginekologiczne. Innymi słowy polecany jest dla wszystkim borykających się z przewlekłym bólem: osobom po zabiegach, udarach, sportowcom. Leczy schorzenia kręgosłupa i nerwów. Pomaga w leczeniu zwyrodnieniowego zapalenia stawów oraz w nietrzymaniu moczu.

Jakie są zalety zabiegów przy użyciu Salus Talent?

Dzięki swemu głębokiemu przenikaniu do tkanek pozwala na wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów na miejsca naszego ciała, które niedostępne są dla innych terapii. Zabiegi pozwalają na szybki powrót do sprawności fizycznej,są bezbolesne i bezpieczne w użyciu.

Z zabiegów Salus Talent można skorzystać w gabinecie Rehabu (ul. Wojska Polskiego 17 - teren "Podhalanina" w Wadowicach). Do końca sierpnia br. można skorzystać z promocji na zabiegi urządzeniem Salus Talent:

  1. zabiegi w walce z bólem:
    1 zabieg - 80 zł
    5 zabiegów - 300 zł
    10 zabiegów -500 zł

  2. zabiegi w walce z nietrzymaniem moczu:Więcej informacji o zabiegach przy użyciu Salus Talent znaleźć można na stronie: www.rehabu.pl/oferta-terapie/salus-talent-pulsacyjny-stymulator-elektromagnetycznyZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy