Kolorowy piknik rodzinny wraz z eksplozją kolorów. EDYCJA II

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.07.2018 10:10, INFORMACJA PRASOWA
Najbardziej kolorowa impreza już w niedzielę, 5 sierpnia w Czarnym Groniu.
Kolorowy piknik rodzinny wraz z eksplozją kolorów. EDYCJA II

W niedzielę, 5 sierpnia, Czarny Groń zaprasza na najbardziej kolorową imprezę – Piknik rodzinny z Eksplozją Kolorów. Impreza jest wzorowana na Festiwalu Kolorów, którego najważniejszym momentem jest wyrzut w powietrze kolorowych proszków.

To już druga edycja wydarzenia, poprzednia przyciągnęła wielu sympatyków kolorowych proszków, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Tegoroczna edycja będzie jeszcze bardziej kolorowa!

- W samym środku lata będziemy chcieli by cały Czarny Groń ogarnęła kolorowa energia, moc radości i dobrej zabawy. Oprócz wspólnego malowania siebie i innych w różne kolory, w tym roku będziemy odpalać BAZUKI z kolorowym proszkiem – to będzie prawdziwy deszcz kolorów! Nie zabraknie również innych atrakcji będzie mobile wesołe miasteczko, zjeżdżalnie wodne, super kolorowa wata oraz inne łakocie. A na koniec letnia dyskoteka na łące. Pogoda zamówiona, nie może Was zabraknąć! - informują organizatorzy.

Plan imprezy:
13:00Start imprezy
14:00Wyrzut kolorów
14:30Festwial balonów
15:00Wyrzut kolorów
15:30Wspólna Zumba
16:00Wyrzut kolorów
16:30Festiwal balonów
17:00Wyrzut kolorów
17:10Kolorowa dyskoteka na łące
19:00Zakończenie imprezy

Dodatkowo:


  • Zjeżdżalnie wodne
  • Mobilne wesołe miasteczko
  • Malowanie buzi
  • Zaplatanie kolorowych warkoczyków
  • Kolorowa wata cukrowa
  • Strefa gastronomicznaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy