reklama

Kolejne wydarzenie e-sportowe w Kętach. Trwają zapisy

Sport, Wiadomości, 21.04.2021 11:53, DK
Już 26 kwietnia rozpocznie się kolejny duży turniej e-sportowy w regionie.
Kolejne wydarzenie e-sportowe w Kętach. Trwają zapisy

Organizatorem turnieju tradycyjnie już, jest szkoła ZDZ oddział Kęty na czele z trenerem e-sportu oraz absolwentem szkoły – Adrianem Kozieł (odmiana tego nazwiska to czysta loteria ;) ).

Mecze turniejowe będą rozgrywane w godzinach popołudniowych by nie kolidowały z lekcjami online uczestników.

Na finały LANowe dostaną się cztery najlepsze drużyny, które powalczą o zwycięstwo w całych rozgrywkach.

Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny. Uczestniczyć w rozgrywkach mogą tylko uczniowie uczęszczający do szkół podstawowych. Drużyna w całości składać musi się z uczniów jednej szkoły

Turniej rozgrywany w formacie podwójnej eliminacji, a więc drużyna która przegra swój mecz w drabince wygranych spada do drabinki przegranych i dopiero po kolejnej porażce już w drabince przegranych, odpada z rozgrywek.

Jak zgłosić drużynę? Śledźcie stronę facebook.com/teamesportATOMS. Tam kapitanowie drużyn chętnych na udział w turnieju znajdą wszelkie niezbędne informacje.

Ponadto każdy z zawodników musi posiadać podpisaną przez rodzica zgodę na udział w rozgrywkach, uzupełnione zgody należy dołączyć do zgłoszenia. Zgoda może być potwierdzona zdjęciem bądź scanem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama