reklama

KARNET 365 DNI w przedsprzedaży do 17.11.2018

, Sport, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.11.2018 19:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Karnety całoroczne stają się coraz popularniejsze wśród polskich narciarzy, zwłaszcza tych mieszkających na południu kraju. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, wspólną ofertę przygotowała stacja narciaska Czarny Groń wraz z KasinaSki, Słotwiny Arena, Kurza Góra i Skolnity.

KARNET 365 DNI w przedsprzedaży do 17.11.2018

Wielu narciarzy ograniczenie się do jednej stacji narciarskiej, jak i niepewna długość trwania sezonu narciarskiego, nie przekonywało do zakupu karnetu całosezonowego. Już kolejny sezon z rzędu narciarze mogą skorzystać z oferty spersonalizowanego karnetu całorocznego, działającego od nadchodzącego sezonu na 5 stacjach narciarskich, który jest ważny 365 dni. Obowiązuje on w ośrodkach Czarny Groń w Rzykach, KasinaSki w Kasinie Wielkiej, Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój oraz Kurza Góra w Kurzętniku i Skolnity w Wiśle.

KARNET 365 DNI pozwala na korzystanie z wyciągów przez 365 dni bez limitów, od daty pierwszego użycia. Tak więc jeśli zakupimy go w połowie sezonu będzie on aktywny aż do połowy następnego sezonu.

KARNET 365 DNI dla dzieci urodzonych po 30.11.2011 dostępny jest już za 79 PLNKarnet 365 dni można zakupić w przedsprzedaży na stronie www.czarnygron.pl.


Karnety zakupione przed 1.10.2018 nie obejmują stacji narciarskich Kurza Góra i Skolnity!!!

Grupa Pingwina to obecnie właściciel 5 ośrodków narciarskich w Polsce. Posiada w sumie ponad 17 kilometrów tras narciarskich, naśnieżanych przez 88 armat, a także największą fabrykę śniegu w Europie. Grupa Pingwina to także 13 nowoczesnych ratraków , ponad 270 lamp na stokach ułatwiających jazdę wieczorną po ratrakowaniu w godzinach od 18.00 do 21,00, a także ponad 36,5 tys. litrów wody do naśnieżania, zgromadzonych w zbiornikach. Na terenie obiektów należących do Grupy znajdują się również dwa snowparki, pięć tras szkoleniowych, a także największy park rowerowy w Polsce (Bike Park Kasina). Grupa finalizuje duże inwestycje, które rozszerzą ofertę dla narciarzy już w tym sezonie zimowym.

Więcej szczegółów i regulamin Karnetu 365 dni można znaleźć tutaj: http://www.czarnygron.pl/stacja-narciarska/oferta/karnet_365

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama