reklama

27-latek złapany z amfetaminą w aucie

, Na sygnale, Wiadomości, 09.11.2018 11:55, PG
Mężczyzna był już wcześniej karany.
27-latek złapany z amfetaminą w aucie

Kilka dni temu mundurowi z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego wadowickiej komendy, po otrzymaniu zgłoszenia i jego weryfikacji, zatrzymali na jednej z ulic w Wadowicach 27-letniego mężczyznę, który w swoim samochodzie fiat posiadał substancje zakazane prawem.

Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające w postaci amfetaminy, w ilości około 5,5 gramów. 27-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków (art. 62 UPN), do którego się przyznał i złożył na tę okoliczność stosowne wyjaśnienia. Sprawcy przestępstwa, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna jest znany policji, był już wcześniej karany.


źródło: policja, foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy