reklama

Nowa Lakiernia Samochodowa w SM Logistic

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.11.2018 08:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Nowa Lakiernia Samochodowa w SM Logistic

Autoserwis SM Logistic od lat oferuje naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek i roczników jednak od kilku tygodni cały proces blacharsko - lakierniczy realizowany jest w nowych, specjalistycznych pomieszczeniach.

Strefa przygotowawcza przystosowana jest do wykonywania prac naprawczo - remontowych mogących powodować zapylenie na skutek szlifowania, polerowania, nanoszenia podkładów lakierniczych oraz wykonywania innych tego typu prac.

Strefa wyposażona jest w profesjonalne odciągi wentylacyjne a promienniki podczerwieni zapewniają odpowiednie suszenie i utwardzanie przygotowywanych elementów.

Następnie pojazdy trafiają do nowoczesnej komory lakierniczej firmy Blowtherm gdzie prace wykonywane są w niemal sterylnych warunkach, bez najmniejszego ryzyka zapylenia.

Komora spełniając surowe normy europejskie została dostosowana do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Zastosowanie profesjonalnych urządzeń i narzędzi w połączeniu z doświadczeniem naszych specjalistów przekłada się na najwyższą jakość usług.

Na czas naprawy pojazdów, Autoserwis SM Logistic oferuje klientom szeroką gamę samochodów zastępczych.

Zapraszamy do korzystania z usług blacharsko lakierniczych.

Autoserwis SM Logistic

Wieprz ul. Biała Droga 107

Umawianie terminów pod nr tel. 504 126 504

od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 20.00

Soboty w godz. 6.00 – 12.00

[email protected]
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy