reklama

Pijany mężczyzna leżał na torach. To mogło skończyć się tragicznie

, Na sygnale, Wiadomości, 07.11.2018 11:15, red
Pijany mężczyzna leżał na torach. To mogło skończyć się tragicznie

W poniedziałek (5.11) policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego, który leżał przy torowisku. Na upojonego alkoholem 57 – latka natrafił mieszkaniec Kęt, który nie pozostawił go bez pomocy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w pobliżu stacji PKP w Kętach. Mieszkaniec Kęt przy jednym z torowisk zauważył leżącego, nietrzeźwego mężczyznę. W związku z tym powiadomił Policję. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie ustalili, że nietrzeźwym jest 57 – latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień.

- Podziękowania za prawidłową reakcję należą się mieszkańcowi Kęt, który informując służby, być może zapobiegł tragicznym konsekwencjom ludzkiej bezmyślności - podkreślają policjanci.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy