reklama
reklama

Brelok Banked Slalom 2023 na Czarnym Groniu

Sport, Wiadomości, 11.03.2023 15:49,

To dwudniowe zawody snowboardowe, które rozpoczęły się 11 marca.

Brelok Banked Slalom 2023 na Czarnym Groniu

W luźniej i przyjacielskiej atmosferze uczestnicy ścigają się po torze pełnym band, muld i innych ciekawych przeszkód. Wszystko to przygotowane przez bardzo kreatywnych i precyzyjnych szejperów TIGER Snowpark.

Do wygrania wiele cennych nagród od sponsorów i partnerów organizatorów, w tym m.in. legendarne limitowane #bbsdeck od Switch Boards. Podczas Brelok Banked Slalomu każdy snowboarder ma super czas na śniegu i możliwość zmierzenia się ze swoimi koleżankami i kolegami czy najlepszymi polskimi snowboarderami.

12.03.2023 rozegrane zostaną takie kategorie:

1. DZIECI (ROOKIES) to: dziewczyny i chłopcy (urodzeni w roku 2013-2016)

2. JUNIOR to: dziewczyny i chłopcy urodzeni w roku 2007-2012 ( juniorzy mogą mieć sponsorów)

3. OPEN / PRO – kobiety i mężczyźni, mogą startować praktycznie wszyscy – osoby sponsorowane, kadra, olimpijczycy, i Ci co kiedyś startowali w oficjalnych zawodach w których wymagana jest licencja itd… W kategorii OPEN / PRO również mogą wystartować amatorzy by sprawdzić się z najlepszymi riderami naszego kraju, a może ich pokonać?

4. PARASNOWBOARD – osoby niepełnosprawne, ze schorzeniami narządu ruchu, oraz niedowidzące i niewidome z przyznaną klasą

I to wszystko w pięknej zimowej scenerii na stoku Czarny Groń.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama