reklama

Beskidzki Topór już 14 maja

Sport, Wiadomości, 29.04.2022 12:00, INFORMACJA PRASOWA
To zawody dla bardziej doświadczonych biegaczy.
Beskidzki Topór już 14 maja

14 maja odbędzie się szósta edycja biegu górskiego DrewHome Beskidzki Topór. W tym roku dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z biegami po górach został wprowadzony nowy dystans Beskidzka Dycha czyli 10 km biegiem lub na kijach.

Bardziej doświadczeni biegacze mają do wyboru pozostałe trasy: Toporka czyli 25 km, Beskidzki Topór t.j. 43 km, dystans ultra - 73 km i Toporną Setkę czyli 104 km. Wszystkie trasy poprowadzone są szlakami Beskidu Małego. Dłuższe biegi startują w Andrychowie na Stadionie i kończą w ośrodku Czarny Groń w Rzykach.

Natomiast Beskidzka Dycha rusza z parkingu przy Stacji Narciarskiej Czarny Groń, kończąc przeprawą przez rzekę na mecie również przy Hotelu & Spa Czarny Groń.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się coś więcej o tej imprezie, zapraszamy po szczegóły na stronę www.beskidzkitopor.pl oraz na funpage'a Beskidzkiego Topora: https://www.facebook.com/beskidzkitopor/
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama