reklama

Beskid sięgnął po Puchar [FOTO]

Sport, Wiadomości, 28.09.2022 18:30, DK
Andrychowianie pokonali Orła Ryczów.
Beskid sięgnął po Puchar [FOTO]
W środę (28.09) na stadionie w Andrychowie rozegrany został finał piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu wadowickiego podokręgu. Zmierzyły się w nim czwartoligowe drużyny Beskidu Andrychów i Orła Ryczów, które ponad tydzień zagrały również o ligowe punkty. Wówczas - 17 września w Ryczowie - górą byli piłkarze Orła, którzy wygrali 4-0.

Tym razem w meczu pucharowym andrychowianie wygrali 2-0 i to oni po raz kolejny w ostatnich latach zostali najlepszą drużyną w pucharowych rozgrywkach w wadowickim podokręgu.

W nagrodę andrychowainie dostali puchar, 1500 zł nagrody i zagrają w kolejnym etapie pucharowych rozgrywek - na szczeblu Małopolski zachodniej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama