reklama

Centrum Edukacji i Turystyki EWART zaprasza na zajęcia w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.10.2022 15:35,
Nowa siedziba: Andrychów ul. Lenartowicza 36a
Centrum Edukacji i Turystyki EWART zaprasza na zajęcia w Andrychowie
Wyobraź sobie miejsce, w którym Twoje dziecko rozwija skrzydła, w którym znajdzie nauczycieli pasjonatów, w którym kreatywność łączy się z nowoczesnymi technologiami. To miejsce istnieje naprawdę! Założone w 2011 roku Centrum Edukacji i Turystyki EWART otworzyło swoją kolejną placówkę - tym razem w ANDRYCHOWIE. Dwie pozostałe są w Wadowicach i Witanowicach.

W nowej siedzibie przy ulicy LENARTOWICZA 36a, każdy może skorzystać z KOREPETYCJI ze wszystkich przedmiotów szkolnych (matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, geografia, język polski), może nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH (angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, norweski), a także przygotować się EGZAMINU ÓSMOKLASISTY czy MATURY. Można także zapisać się na pogotowie korepetycyjne, gdy okaże się, że sprawdzian czy kartkówka spędza sen z powiek.

Zajęcia dla wszystkich grup wiekowych - od przedszkolaków po seniorów - prowadzone są w MAŁYCH GRUPACH lub INDYWIDUALNIE. Kilkunastoosobowa kadra złożona jest z pasjonatów nauczania, wśród których są egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, a także metodyk, psycholog, tutor, trener mentalny.

W EWARCIE uwielbia się nowoczesne technologie: na lekcjach uczniowie korzystają z monitorów SMART, a najmłodsi uczeni są przez EMYSA, którego wprost kochają! Nikogo to nie dziwi, gdyż jest to najbardziej zaawansowany anglojęzyczny robot edukacyjny na świecie o przyjaznym wyglądzie i wyjątkowych możliwościach interaktywnych.

Lekcje języka angielskiego prowadzone są w oparciu o najnowocześniejszą, licencjonowaną metodę nauczania FUNTOWN JUNIOR (od 3 roku życia) i FUNTOWN (1 - 6 klasa szkoły podstawowej).

Kursy te ćwiczą to, co najważniejsze, czyli mówienie po angielsku! Dzieciaki grają w grę planszową i ćwiczą znajomość słówek i zwrotów! Uczeń zamiast podręcznika korzysta z Gamebooka, a w miejsce tradycyjnych rozdziałów zdobywa next level. Dzięki Funtown Twoja Pociecha widzi swój postęp. Kolejno uzyskane plansze i nowe możliwości w grze są nagrodą za włożony wysiłek. Uczeń obserwuje, jak rośnie miasto, budowane przez wiedzę i umiejętności!

Kursy NATIONAL GEOGRAPHIC i OXFORD są dedykowane MŁODZIEŻY i DOROSŁYM. Chcesz się uczyć angielskiego od podstaw? Świetnie! Kursy rozpoczynają się już we wrześniu. Znasz angielski, ale boisz się mówić w tym języku? Super! Zapraszamy na zajęcia z NATIVE SPEAKEREM! Zapomnisz o stresie i poczujesz się jak na ławce w Central Parku.

EWART pomaga także tym, którzy zdecydowali się na NAUCZANIE DOMOWE - pod okiem tutora, trenera mentalnego, nauczycieli specjalistów uczniowie przygotowują się do różnorakich egzaminów.

EWART posiada tytuł SZKOŁY PREMIUM, jest członkiem Elitarnego Programu Nowoczesnej Edukacji Językowej, należy do Partnerskiego Programu British Council. Współpraca z British Council jest gwarancją najwyższych standardów nauczania i profesjonalnego przygotowania do egzaminów organizowanych przez tę instytucję.

EWART od lat prowadzi NAUKĘ PŁYWANIA na basenach w Andrychowie i Wadowicach, organizuje ZIELONE SZKOŁY i WYCIECZKI, a w czasie wakacji - OBOZY i KOLONIE w kraju i za granicą oraz wyloty na mecze takich drużyn jak Fc Barcelona i Real Madryt.

Jak podkreśla założycielka EWARTU - Ewa Adamus: "Razem tworzymy szkołę, o jakiej zawsze marzyliśmy. Zachęcamy, motywujemy, uczymy jak się uczyć, pomagamy rozwijać skrzydła i nigdy nie pozwalamy na nudę na naszych zajęciach. W naszej szkole po prostu wiele się dzieje! Stawiamy na nowoczesne technologie, standardy i liczne szkolenia, ale to, co najważniejsze, to wyjątkowa kadra złożona ze wspaniałych nauczycieli, lektorów, specjalistów.

Uwielbiamy to, co robimy! Zarażamy naszą pasją i wierzymy, że nasi podopieczni dadzą radę! To widać i tego nie da się ukryć! Zapraszamy na naszą stronę www.ewart.edu.pl oraz do odwiedzenia nas na Instagramie i Facebooku @ceitewart. Skontaktować się można z naszym sekretariatem telefonicznie 575090302 lub mailowo [email protected]

Do zobaczenia w szkole marzeń. Do zobaczenia w EWARCIE.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy