reklama

Wulgarny napis na ścianie urzędu [AKTUALIZACJA]

, Polityka, Na sygnale, Wiadomości, 06.07.2022 17:31, DK
Sprawca zniszczenia ściany urzędu jest poszukiwany.
Wulgarny napis na ścianie urzędu [AKTUALIZACJA]
We wtorkowe popołudnie lub w nocy nieznany sprawca napisał sprayem na elewacji budynku kęckiego Urzędu Gminy: „Je**ć pisowskie ku**y”

Czyja to sprawka? - Policja zabezpieczyła już monitoring, trwają czynności - mówi rzecznik policji KPP Oświęcim asp. szt. Małgorzata Jurecka

Autor napisu wyrażając w ten sposób swoją niechęć do PiS, naraził się na karę więzienia, ograniczenia wolności lub grzywnę.

- Osoby które były świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500 lub numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość - informuje policja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 08.07.2022 20:08

I potem w świat idzie informacja że przeciwnik pisioröw to zwykły cham i buc a w dodatku wandal. Tak to my władzy nie odzyskamy, trzeba przed wyborami udawać ludzi kulturalnych i inteligentnych a po wygranych wyborach pokazać swoje prawdziwe oblicze. Taka moja rada na pokonanie pisioröw.

Burakz wiejskiej , 08.07.2022 13:24

rzeczywiście powinien dopisać resztę bo to jeden gowniany mix ale i tak medal dla autora

Kola, 07.07.2022 15:09

Większość popierają młodzi ludzie, którzy mają pstro w głowach.

Angel, 06.07.2022 19:19

Zapomniał dopisać, że PO, SLD i te inne socjalistyczne twory typu Hołownia, lewica, nowoczesna itp. Też yebać. Albo jest zbyt głupi, żeby skojarzyć fakty - że to jest jedna i ta sama partia, jedna i ta sama klika.