Urzędy znowu się zamykają, problemy również w szpitalu i przedszkolu

, Polityka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 09.10.2020 14:25, red
Wszystko przez koronawirusa.
Urzędy znowu się zamykają, problemy również w szpitalu i przedszkolu
Z powodu stwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem, od piątku mieszkańcy nic nie załatwią osobiście w Wydziale Środowiska w urzędzie w UM Andrychów. - Od piątku wydział wydział ten funkcjonuje zdalnie - poinformował andrychowski magistrat.

Podobna sytuacja jest w Urzędzie Gminy w Kętach. Tam również stwierdzono kilka przypadków zakażenia koronawirusem. Burmistrz Krzysztof Klęczar zdecydował o zamknięciu całego urzędu dla osobistej obsługi mieszkańców.

1. Urząd Gminy nie zostaje zamknięty, proszę Was jednak, by pojawiać się osobiście tylko wtedy, gdy jest to niezbędne. Zalecam, by sprawy załatwiać zdalnie, za pośrednictwem telefonu lub internetu.
2. Budynek Urzędu przy ul. Kilińskiego zostaje zamknięty. Obowiązuje kontakt telefoniczny lub elektroniczny.
3. Spółki gminne do maksimum ograniczą dostępność dla osób z zewnątrz. Proszę o uszanowanie tej decyzji i kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

- poinformował burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar.

Z powodu stwierdzonych przypadkach koronawirusa w najbliższych dniach zamknięte będzie również Przedszkole nr 5 na osiedlu pod Skarpą w Wadowicach.


Od 7 października bezpośredniej obsługi mieszkańców przez pracowników nie ma również Urzędzie Gminy w Mucharzu. Z urzędem można kontaktować się telefonicznie bądź poprzez internet.

Z kolei Szpital w Oświęcimiu poinformował, że wstrzymuje przyjęcia pacjentów na oddziały wewnętrzne

- W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną została podjęta decyzja o ograniczeniu działań szpitala w zakresie hospitalizacji pacjentów w oddziałach wewnętrznych, w okresie od 10 października do odwołania. Wstrzymane zostają przyjęcia planowe na oddziały wewnętrzne - czytamy w dzisiejszym komunikacie sygnowanym przez dyrektora Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, Edwarda Piechulka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

KochamTuska, 10.10.2020 10:27

@cath jesteś z tych "nie znam się ale się wypowiem" https://portal.abczdrowie.pl/czy-rakiem-mozna-sie-zarazic-sprawdz-co-ci-grozi

cath, 10.10.2020 09:39

Rakiem się nie zarazisz koronawirusem tak.Na oddziałach covidovych jest większy hardcore.

KochamTuska, 09.10.2020 17:48

@Ewa Sz ja proponuje Ci wolontariat na oddziałach onkologii. https://www.youtube.com/watch?v=0G-PIcVmhkg

KochamTuska, 09.10.2020 14:17

Przez Koronaściemniusa większość ludzi bierze już na wymioty.