Straszą roszczeniami żydowskimi. Nietypowa akcja w centrum Andrychowa

, Polityka, Wiadomości, 24.04.2019 17:15, DK
Wybory coraz bliżej...
Straszą roszczeniami żydowskimi. Nietypowa akcja w centrum Andrychowa
Przedstawiciele skrajnej prawicy skupionej w majowych wyborach europarlamentarnych w Konfederacji "KORWiN Braun Liroy Narodowcy" straszą Żydami i tym, że środowiska żydowskie rzekomo wystąpią z roszczeniami w stosunku do Polski.

W związku trwa ogólnopolska ofensywa #NieDlaRoszczeń. W środę 24 kwietnia o godzinie 13:45 przy skrzyżowaniu obok Biedronki oraz Aldi w Andrychowie odbyła się pikieta w sprawie sprzeciwu wobec roszczeń narodu żydowskiego. O jakie roszczenia chodzi? Wszystko za sprawą ustawy nr 447 przyjętej przez prezydenta USA Donalda Trumpa. Ustawa ta ma pomóc organizacjom żydowskim w odzyskiwaniu majątków utraconych przez Holocaust. Według autorów ustawy, należą one do spadkobierców, których potomkowie nie żyją.

Jak twierdzą przeciwnicy ustawy, osoby lub organizacje nie związane z ofiarami Holocaustu będą próbowały odzyskiwać majątek rzekomo należny ofiarom wojny.

Brzmi groźnie. W sprawie milczy rząd, milczy też opozycja. Temat na wybory jednak jest.
Stawką jest nasza przyszłość, bo jeżeli organizacje żydowskie zrealizują swój plan, to wyłudzą od Polaków 300 000 000 000 $.
To równowartość trzech budżetów naszego państwa.
Bez zaangażowania ludzi, którzy nie patrzą tylko na tu i teraz, ale przede wszystkim na przyszłość Polski, nie zwyciężymy.
Przyjdz, podpisz się, dołącz do nas
Będziemy na chodniku koło skrzyżowania gdzie są sklepu Biedronka, Aldi
- tak zachęcali organizatorzy pikiety, która odbyła się w środę (24.04) po południu w Andrychowie.

Pikietujący są też związani z inną organizacją a mianowicie Pobudką, zainicjowaną w 2015 roku przez Grzegorza Brauna, której podstawowe hasło brzmi: KOŚCIÓŁ–SZKOŁA–STRZELNICA–MENNICA. Celem tej organizacji jest „realizacja programu pracy organicznej na rzecz wolności, bezpieczeństwa, oraz emancypacji duchowej, intelektualnej i materialnej Polaków.”


Co mają do powiedzenia? Byliśmy tam z kamerą.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 24.04.2019 20:14

Mirek przykro mi ale nie trafiłeś. Pan Antoni robił "łaskę" amerykanom lepiej niż Raduś. Moim niedościgłym idolem może być np. ks. prof. Tadeusz Guz. Co ty na propozycję takiego intelektu?

`, 24.04.2019 20:09

Niedawno pisałeś że "pisiory" to przyjaciele Żydów :-0 ... Szybko zmieniasz zdanie.

zandrychowa, 24.04.2019 19:48

Żydami to jeszcze od czasu rządów pisowców nie straszyli.Zawsze cuś nowego

`, 24.04.2019 19:16

I teraz Moherku od Wybiórczej najważniejsze przesłanie dla ciebie ... "Przestań być negatywny". - Potrzeba mówienia źle o innych oznacza niskie poczucie własnej wartości. Dowodzi, że czujemy się tak niscy, że zamiast podnieść się sami, musimy ciągnąć innych do dołu. Szybkie zapominanie o negatywnych sprawach, jest zdrowe - tłumaczy Franciszek."

`, 24.04.2019 19:11

Czy Ty wybiórczy Moherku - czyli takie małe g - mógłbyś po prostu nie znikać ? ... Pisz dalej swoje BREDNIE bo dobrze że typowy wyborca Totalnych nie kryje się ze swoim ubóstwem intelektualnym i brakiem kultury osobistej :-0 ... Na początku myślałem że jesteś po prostu kolejną ofiarą prania mózgu przez Wybiórczą i im podobne media ale teraz dochodzę do wniosku że u ciebie ten zabieg byłby nie możliwy do wykonania...

Mirek, 24.04.2019 18:54

@aleocochodzi Jestem siuuuur pewny, że Twoim idolem i intelektualnym celem jest Pan Antoni ... gratuluje

Mirek, 24.04.2019 18:51

Czy Ty `, - czyli takie NIC - mógłbyś po prostu zniknąć ? Twoje miejsce to pasek na TVP Info, udzielaj się w swojej moherowej reżimowej TVPiS, może jakie forum Trwam czy Radio Maryja (na peeeeewno mają prężne fora dostosowane do inteligencji suwerena i wyborców PiS). Tam pisz swoje wypociny ćwierć inteligentne, tam Ciebie zrozumieją, poprą, znajdziesz poklask. Za dużo Ciebie moherku na tym normalnym portalu, baaardzo zaniżasz poziom intelektualny ... Wiem wiem, jestem psikuta czy jakiś Totalny POdaj dalej i co tam jeszcze chcesz - zgadzam się, jestem. A teraz po prooooostu spadaj na w/w przeze mnie media dla inteligentnych inaczej.

`, 24.04.2019 17:51

Tak, tak Psikuta typowy wyborco Totalnych :-0 ... "KORWiN Braun Liroy" to "pisowcy" a "Kopernik była kobietą" ... POdaj dalej. Żenada.

xpek, 24.04.2019 17:41

tradycyjne pisowskie strasznie przed wyborami jak nie imigranci i ruski to żydy.żenada

aleocochodzi, 24.04.2019 16:26

Widać że redaktorek nic o świecie nie wie. Sprawa ustawy Just 447 jest wałkowana w niezależnych mediach na okrągło. Tajne i jawne spotkania naszych polityków z których istnieją sporządzone notatki są przygotowaniem do tej operacji. Wszystko ma ruszyć pełną parą po jesiennych wyborach. Wystarczy pooglądać Media Narodowe, WsensieTV, wrealu24... itd.