reklama

Spór posła z naszego regionu z prezenterką propagandowej telewizji

, Polityka, Wiadomości, 11.07.2022 13:10, DK
Prezenterka Telewizji Polskiej Magdalena Ogórek zagroziła pozwem sądowym posłowi Koalicji Obywatelskiej Markowi Sowie. O co poszło?
Spór posła z naszego regionu z prezenterką propagandowej telewizji
Poseł Marek Sowa (Koalicja Obywatelskiej) jest częstym gościem w programach publicystycznych w państwowej TVP. Gdy idzie do jakiegoś programu zamieszcza zawsze na facebooku wpis zapraszając do oglądania:

"Dzisiaj [TUTAJ DATA I GODZINA] będę odkłamywał alternatywną rzeczywistość w programie #GośćWiadomości w stacji #TVP1 i #TVPinfo. Do zobaczenia! "

Ostatnio poseł KO odniósł się do sytuacji opisywanej przez wszystkie polskie portale, a mianowicie - Magdalena Ogórek skarżyła się, że nie stać jej na studia zagraniczne dla córki. Poseł skomentował wypowiedź redaktorki w rozmowie „Gość Wiadomości”:

"Raty kredytów podrożały w sposób niewspółmierny i w przeciwieństwie do tego, co czasami państwo tutaj, w telewizji publicznej mówicie... Ostatnio słuchałem pani posłanki… pani redaktor Ogórek. Jej zmartwieniem jest torebka za 20 tys. zł, czy to, czy będzie ją stać na studia dla syna za 20 tys. funtów miesięcznie" – stwierdził poseł

Na odpowiedź Magdaleny Ogórek nie trzeba było długo czekać.

„Wzywam posła Marka Sowę do natychmiastowych przeprosin za słowa, które padły przed chwilą w TVP Info z pana ust – ma pan 24 godziny. 1. Nie mówiłam takich słów na antenie. 2. Nie mam syna. Każde Pana słowo to kłamstwo. Albo przeprosiny, albo składam pozew. Koniec tego” – napisała M. Ogórek na Twitterze.

Marek Sowa odniósł się do tweeta Magdaleny Ogórek:

„Tak, przepraszam za przejęzyczenie. Oczywiście chodziło o sfinansowanie studiów córki” – odpowiedział poseł

Magdalena Ogórek nie dawała za wygraną:

"Proszę sobie odsłuchać. Jest pan patologicznym kłamcą i jak każdy kłamca gubi się pan teraz w przekazie. Nie byłam w radach nadzorczych spółek skarbu państwa (publiczne pieniądze!) jak pana brat ksiądz. I jeszcze jedno: od mojego dziecka niech pan się trzyma z daleka." - napisała.

"Pomyliła się Pani. Patologicznym kłamcą jest @MorawieckiM. Zdiagnozował go lekarz, będący posłem"

- skwitował poseł.

Magdalena Ogórek najwyraźniej ma słabą pamięć - na swoim instagramowym profilu sama informowała o swojej córce:

"Magda bardzo chciałaby studiować kierunek History&Politics na Oxfordzie, natomiast obecny koszt tych studiów (po brexicie) jest poza moim zasięgiem" – napisał na swoim instagramowym profilu


foto: screeny z twittera i instagrama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

polka, 02.08.2022 00:22

Magdalenka88- masz rację! A tak na marginesie: do czytania waszego portalu zachęciła mnie znajoma, teraz widzę skąd ona ma takie ordynarne słownictwo... Może i jesteście prywatną redakcją ale na poziomie rynsztoku!

Burakz wiejskiej , 13.07.2022 20:54

te wszystkie media w Polsce nadają się tylko do wora i na Wieprzówkę , poza paroma wyjątkami

andrychowianin1, 11.07.2022 19:18

Nie mogę patrzyć na tę zakłamaną kobietę

gepard czester, 11.07.2022 14:59

To ta pani która nigdy nie miała nic wspólnego z lewicą a jej były mąż był posłem SLD?

magdalenka88, 11.07.2022 14:59

TVN pozbyło się dyrektora programowego, Newsweek redaktora naczelnego, to może czas na zmiany w mamNewsa.pl ???

tomekх, 11.07.2022 14:31

dokładnie! Gdy Platforma rządziła TVP to nikt tam nie mówił PiS, PiS, PiS, Kaczyński, Kaczyński itd. pamiętacie prawda ? a jak nie pamiętacie to musicie mi uwierzyć na słowo bo ja jestem tak samo prawdomówny jak Sowa.

Kola, 11.07.2022 14:29

Mamnewsa to typowa antypolska strona

Kola, 11.07.2022 14:28

tomekx zamknij ryj w końcu nie da się czytać twoich wypocin

szpp, 11.07.2022 14:24

mamnewsa niech sobie pisze co sobie chce to jest chyba prywatny portal, a tvp jest publiczna z naszych podatków (miliardów złotych) utrzymywana więc powinna być uczciwa a nie tylko tusk, tusk tusk tusk tusk tusk tusk tusk tusk tusk tusk tusk tusk i łubudubu niech żyje nam pis

tomekх, 11.07.2022 14:23

TVN, Gazeta Wyborcza, OKO.press i mamNewsa to są najbardziej rzetelne i bezstronne media w polsce i żaden pisior tego nie zmieni!

madzia, 11.07.2022 14:05

TVP jest propagandowa, za to TVN jest mega propagandowa czego dziennikarz mamnewsa nie pisze. I do tego to z TVN są związane "gwiazdy praworządności" jak pan Kraśko - x lat jeżdżenia bez prawa jazdy i chyba 5 lat zalegania z podatkami z tego co pisali??? Czytał ktoś głosy oburzenia ze strony PO i redakcji wprost ja popierających??? Odrobina przyzwoitości i obiektywizmu nie zaszkodziła by mamnewsa - jeśli mogę sobie pozwolić na jakąś krytyczna ocenę :)

Reniss, 11.07.2022 13:45

Dokładnie propaganda manewsa i stronniczość się wylewa z tej strony

janusz_, 11.07.2022 13:35

Propaganda niemieckiej po i mamnewsa

bul, 11.07.2022 13:32

"z prezenterką propagandowej telewizji" i kto taki tytuł daje? no oczywiście propagandowa szczujnia Mamnewsa, na usługach zdrajców Polski i Polaków.