reklama

Utrudnienia w ruchu. Będą asfaltować nową drogę [AKTUALIZACJA]

, Gospodarka, Wiadomości, 12.07.2022 07:00,
Uwaga kierowcy w Kętach.
Utrudnienia w ruchu. Będą asfaltować nową drogę [AKTUALIZACJA]

Kęckie władze informują, że w środę 13 lipca (a nie we wtorek jak pierwotnie planowano) obowiązywać będą objazdy w związku z asfaltowaniem powstającego właśnie odcinka obwodnicy Kęt. Termin przesunięto z uwagi na niekorzystane warunki pogodowe.

Prace w ramach pierwszego etapu (13.07) planowane są od wczesnych godzin. Asfalt układany będzie na ul. Sobieskiego w zakresie budowanej obwodnicy Kęt tj. asfaltowanie ronda na ul. Sobieskiego wraz z wlotami i wylotami.

- W związku z tym ul. Sobieskiego na odcinku od ul. Spacerowej (ul. Spacerowa będzie otwarta dla ruchu) do ul. Legionów (ul. Legionów będzie otwarta dla ruchu) będzie całkowicie zamknięcia dla ruchu do środy rano. Na ten czas zamknięty będzie również wjazd i wyjazd z ronda na ul. Młodzieży Polskiej. Na zamkniętym odcinku ul. Sobieskiego od strony ul. Legionów będzie możliwy jedynie dojazd dla mieszkańców do posesji, natomiast na ul. Młodzieży Polskiej będzie możliwy dojazd do sklepu Dino od strony ul. Świętokrzyskiej - informuje kęcki magistrat.

W kolejny dniach asfaltowane będą kolejne odcinki. O szczegółach będziemy informować.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 09.07.2022 23:44

Chyba Zielona się mocno rozrusza .