reklama
reklama

Policja interweniowała w magistracie. Co tam się wydarzyło?

Polityka, Na sygnale, Wiadomości, 25.10.2018 14:53, DK
Jak informuje policja, doszło do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.
Policja interweniowała w magistracie. Co tam się wydarzyło?

W czwartek (25.10) znana w Wadowicach blogerka, słynąca z niekonwencjonalnych (delikatnie rzecz ujmując) metod egzekwowania swoich racji, weszła do Urzędu Miasta w Wadowicach, miała wtargnąć do biura wiceburmistrz Ewy Całus. Nastąpiła tam wymiana zdań i szarpanina.

Do zdarzenia została wezwana Straż Miejska oraz Policja.

Jak informuje nas rzecznik prasowy KPP Wadowice Agnieszka Petek: - Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.

Dodajmy, że kilka miesięcy temu ta sama kobieta została skazana za spoliczkowanie burmistrza Wadowic. Wyrok nie jest prawomocny.

A tymczasem blogarka zamieściła na facebooku krótkie nagranie


Do sprawy odniósł się burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 28.10.2018 08:11

Ewy Całus służy społeczeństwu, więc jak można wtargnąć ??? Pracuje dla nas. A jeszcze to (...) ta sama kobieta została skazana za spoliczkowanie burmistrza Wadowic. (...) no boki zrywam

`, 26.10.2018 20:42

http://m.niezalezna.pl/20666-dozywocie-za-morderstwo-marka-rosiaka

stan, 26.10.2018 20:31

Elektorat PiS się zaktywizował przed drugą turą wyborów. Przeszedł od słów do czynów, choć delikatnych, bo na razie bije tylko gołymi rękami. Miasto papieża Polaka miastem miłości bliźniego ( wg PIS-u ). Pisowcy, nie zabijajcie nas!

obserwator2012, 25.10.2018 20:16

im tam obojętne ,kto rządzi byle kremówki się sprzedawały

wolfgang, 25.10.2018 18:45

Osoby wywodzące się z tego środowiska jak widać okceptuje i popiera w imię " chrzescijańskiej miłości" wadowicki kościół Katolicki skoro ich spotkania odbywają się w Auli Domu Rekolekcyjnego Ojców Karmelitów !. Na tę okoliczność cytat z sieci "Nikt na przestrzeni wieków nie uczynił Polsce tyle zła, co Kościół katolicki. Rozbiory, ciemnota, zabobon, pijaństwo – można by mnożyć do rana. Przypomnieć może, jaka była reakcja tzw. stolicy apostolskiej na dramatyczny list Polaków wysłany w pierwszych dniach września 1939? List, a właściwie wołanie o pomoc poprzez wpływ na Hitlera o ukrócenie barbarzyństwa w pierwszych dniach wojny? By przekonać się, jaka jest różnica życia w kraju wolnym od jakiegokolwiek Kościoła a Polską, nie trzeba daleko jechać, wystarczy zajrzeć do kraju południowych sąsiadów – Republiki Czeskiej. Tam, choć blisko, czuć wolność od Kościoła i jego przewrotnej indoktrynacji. Z satysfakcją i zazdrością czytam o kasatach zakonów i rozpędzeniu na cztery wiatry tego towarzystwa w dziejach Europy, o Tadeuszu Kościuszce, który, jako jeden z nielicznych, światłych Polaków pojął antypolską i destrukcyjną rolę Kościoła, czemu dał wyraz rękami mieszczan warszawskich 9 maja 1794 r. wieszających biskupów rzymskokatolickich – zdrajców, targowiczan. Gdyby kościół w Polsce poszedł drogą reformacji, losy Polski i jej obecna pozycja, byłyby grubo, grubo lepsze. Niestety, nie mieliśmy swojego Marcina Lutra."

sąsiad, 25.10.2018 18:41

pachnie tzw. płaszczakiem na kilometr. On uwielbia takie "akcje przedwyborcze". Pieron wie czy nie nasłał kobity żeby zrobić niezdrowy szum wokół burmistrza i jego wice???? Przekonamy się. Jak zaczną udawać on i ten jego faworyt niewiniątka to będzie jeszcze bardziej nimi śmierdzieć.

leon, 25.10.2018 18:19

Im mniej prawicy w okolicy tym lepiej. Ten przykład to pokazuje.

leon, 25.10.2018 18:18

tego "płaskiego" nie ma co bronić. Gra na dwa fronty i jest nieszczery wobec Naszego Andrychowskiego Burmistrza. W Wadowicach to on podobno "stworzył te kobietę" i pozwalał jej hasać. Teraz pomaga Kalińskiemu. Dwa dodać dwa.

nick1, 25.10.2018 17:58

Bartus na pewno wyprze się tej znajomości. Tylko kto mu uwierzy????? Ale tego dziennikarza zostawcie w spokoju. Poza 1 czy 2 wpadkami jest ok wobec Andrychowa!

marek-wad, 25.10.2018 17:52

Jak zwykle pisowskie prowokacje

leon, 25.10.2018 17:48

Ta pani wspiera starostę Kalińskiego a pomagała jej poseł Ewa podobno. Czyli wszystko jasne? I ci ludzie chcą rządzić Wadowicami? Klinowski wiele musi się od Pana Tomasza Żaka nauczyć ale innego rozwiązania dla tego miasta na chwilę obecną nie ma. Nasz Pan Burmistrz nie sklonuje się.

don corleone, 25.10.2018 17:24

Łaski to faktycznie ulubienica portalu Wadowice24. płaskiiiiii daj spokój. broniła ją Filipiakowa z PiS. A bartuś kaliński też ciągle zakłócał pracę urzędu a teraz ma niby zostać burmistrzem??? kiedyś wadowicami rządził układ. chcecie powtórki?