reklama

Wpadł na wykroczeniu, odpowie również za przestępstwo

Na sygnale, Wiadomości, 25.10.2018 12:00, red
Wpadł na wykroczeniu, odpowie również za przestępstwo
Jak informuje policja, 24 października, w Grojcu na trasie Kęty - Oświęcim, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, podczas kontroli drogowej zatrzymali 42 – letniego mieszkańca województwa mazowieckiego, który kierował samochodem pomimo posiadania cofniętych uprawnień do kierowania. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość.

Do zatrzymania kierującego doszło w Grojcu na ulicy Beskidzkiej, gdzie policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tuż po godzinie 16.00, laserowy miernik prędkości wskazał, że kierowca samochodu marki BMW jechał z prędkością 70km/h przy dozwolonej prędkości 50km/h. W związku z powyższym policjanci dali kierującemu sygnały do zatrzymania się.

Podczas czynności okazało się, że kierujący samochodem 42 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego woj. mazowieckie, popełnił nie tylko wykroczenie drogowe, a również i przestępstwo ponieważ posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania.

Za kierowanie pojazdem pomimo posiadania cofniętych uprawnień do kierowania grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy