reklama

Sara i Mateusz w półfinale World of Dance

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.10.2018 21:30, PG
Młoda para tancerzy idzie jak burza po zwycięstwo w programie.
Sara i Mateusz w półfinale World of Dance

Sara Silva i Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego biorą udział w polsatowskim tanecznym show "World of Dance".

W szóstym odcinku programu tancerze mieli za zadanie zmierzyć się z tzw. Pojedynku ze swoimi konkurentami.

Sara i Mateusz rywalizowali z Nicolą i Bartkiem. Dwie młode pary zaprezentowały się w tańcu towarzyskim. Zdaniem jury Sara i Mateusz okazali się lepsi i z wynikiem 90.3 pkt i przeszli do półfinał.

Para może pochwalić się wieloma tytułami między innymi trzykrotnym Mistrzostwem Polski, sukcesy odnoszą również na arenie międzynarodowej wygrali Turnieje w Budapeszcie, Brnie, Helsinkach, są zwycięzcami wszystkich turniejów w swojej kategorii w Polsce w jakich wystąpili w latach 2017-2018!

W "World of Dance" uczestnicy podzieleni są na trzy grupy wiekowe: dorośli w wieku co najmniej 18 lat (1–4 tancerzy), formacje taneczne w wieku 18 i więcej lat (5–20 tancerzy) i juniorzy w wieku od 8 do 18 lat (soliści i formacje do 20 tancerzy). Konkurs podzielony jest na cztery etapy. Pierwszy z nich to kwalifikacje, które trwają pierwsze cztery odcinki programu. Uczestnicy występują w ramach swojej grupy i otrzymują punkty od jurorów, przyznawane w kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

Kolejny odcinek programu „World of Dance” wyemitowany zostanie w ten piątek (24.10.) o godz. 20:00.

A tak zatańczyli w piątym odcinku:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy