Ludzie PiS mobilizują się przed wyborami

, Polityka, Wiadomości, 18.01.2018 10:20, red
- Tylko bycie razem może nas doprowadzić do zwycięstwa – tak radny wojewódzki dopingował lokalnych członków i sympatyków PiS.
Ludzie PiS mobilizują się przed wyborami

W listopadzie tego roku odbędą się wybory samorządowe. Będące na fali Prawo i Sprawiedliwość, chce wygrać i te wybory. Ostatnie lata to pasmo wyborczych sukcesów. PiS ma już prezydenta i swój rząd.

Żeby wygrać potrzeba jest mobilizacja. 6 stycznia, podczas spotkania opłatkowego w Andrychowie, członków PiS w Andrychowie mobilizowała była premier, a obecnie wicepremier Beata Szydło.

W niedzielę (14.01) w Domu Rekolekcyjno-Pielgrzymkowym Ojców Karmelitów w Wadowicach spotkali się członkowie i sympatycy Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach.


Przewodniczącego wadowickiego PiS-u i zarazem radny Sejmiku Województwa Filip Kaczyński mówił podczas spotkania, że tylko bycie razem, tworzenie biało-czerwonej drużyny może doprowadzić do zwycięstwa”

- Rok 2018 będzie bardzo ważnym rokiem dla lokalnych społeczności. Rokiem wyborów samorządowych. Teraz czas na dobrą zmianę w Wadowicach i co powiem też z mojej perspektywy jako radnego sejmiku - w samorządzie Województwa Małopolskiego. Dlatego musimy być jedną biało-czerwoną drużyną, bo tylko bycie razem może nas doprowadzić do zwycięstwa - mówił przewodniczący PiS w Wadowicach Filip Kaczyński.

Oprócz lokalnych działaczy i sympatyków w noworocznym spotkaniu wziął udział Prezes Okręgu 12 Prawa i Sprawiedliwości poseł Marek Polak. Beata Szydło wystosowała do zebranych list:

"Korzystając z tej okazji pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. Oby każdy dzień 2018 roku był wypełniony szczęściem, wszelką pomyślnością i miłością. Bo to właśnie miłość - jak nauczał Święty Jan Paweł II - nadaje sens naszemu życiu i czyni je pięknym" - napisała premier Beata Szydło.


foto: PiS

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maksymilian, 21.01.2018 11:56

stan;poproś najbliższe otoczenie by cię zawieźli"za tory".Może jest szansa na wyleczenie.

igor102, 19.01.2018 17:53

firma lichwiarska której reklam pełno w Andrychowie zamyka biura w całej Polsce ... mafia PO-ZSL tego NIE LUBI ;-(((

wolfgang, 19.01.2018 09:43

niżej cytat dominikanina ojca Ludwika Wiśniewskiego ,w 2006r odznaczony został przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2015 został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski[8]. W tym samym roku został honorowym obywatelem Wrocławia[9], otrzymał nagrodę "Pontifici"[10] oraz Perłę Honorową Polskiej Gospodarki (w kategorii krzewienie polskich tradycji i wartości patriotycznych), przyznawaną przez redakcję Polish Market[11].

wolfgang, 19.01.2018 09:34

❝Oto na naszych oczach umiera w Polsce chrześcijaństwo. I nie jest to wynik propagandy libertyńskiej, zabiegów kół masońskich czy międzynarodowych spisków. Chrześcijaństwo wykorzeniamy my sami, duchowni i najgorliwsi członkowie Kościoła.❞ (...) Przed kilkoma miesiącami wysłałem do niemal stu polskich biskupów list, w którym starałem się zdefiniować najpilniejsze zadania stojące przed polskim Kościołem. Pisałem go w przekonaniu, że to już mój ostatni głos na temat sytuacji w polskim Kościele. W międzyczasie zrozumiałem jednak, że dramat się pogłębia. (...) Coraz więcej osób przestaje identyfikować się z Kościołem. Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego odnotował ostatnio najwyższy od kilku lat spadek uczęszczających do kościoła. W 2016 r. liczba ta spadła w porównaniu z rokiem 2015 o ponad 3 proc. i wynosi 36,7 proc – najmniej w powojennej historii Polski. Cóż się takiego stało? Wprowadziliśmy w naszą religijność element, który ją rozsadza: wrogość. Jesteśmy nią nie tylko zarażeni, ale przyzwyczailiśmy się do niej: stała się do pewnego stopnia wręcz naszym znakiem rozpoznawczym. A gdzie jest wrogość, tam prawo obywatelstwa ma nienawiść – wroga przecież należy zniszczyć. Można więc pluć, drwić i deptać ludzi, można bezpodstawnie oskarżać ich o niegodziwości, a nawet zbrodnie, i równocześnie powoływać się na Ewangelię, stroić się w piórka obrońcy chrześcijańskich wartości i Kościoła, odbywać pielgrzymki na Jasną Górę, składać świątobliwie ręce do modlitwy i ukazywać w mediach rozmodloną twarz. Przecież to już nie jest chrześcijaństwo, tylko jego parodia.

stan, 19.01.2018 08:51

Maksek ; przecież to Ty sam się pochwaliłeś, że 40 lat ( czyli prawie od urodzenia) pracowałeś dla Polski Ludowej ! (no; prawdopodobnie z wyjątkiem jak robiłeś fuchy !!! ), więc to nie jest nieprawda podana przez zemnie , chyba że "pochwaliłeś się na wyrost ".

Maksymilian, 19.01.2018 08:14

stan;już nie pierwszy raz piszesz kłamstwa pod moim adresem.Myślę że nadszedł czas by to zmienić.

stan, 18.01.2018 21:52

Maksek; Gratulacje !, za przepracowanie aż 40-stu lat w Polsce Ludowej. Rzeczywiście z Ciebie to prawdziwy z krwi i kości komuch ,a tak się do tej pory ukrywałeś :-). i udawałeś wielkiego pisiora . Zresztą takich przechrzt tam jest wielu !.

Izik, 18.01.2018 21:25

Panowie...korytko to samo...tylko ryjki się zmieniły. Zmiany systemowe są potrzebne. Ale fundamentalizm w każdej postaci i po każdej stronie jest niebezpieczny. Pamiętam dobrze czasy PZPR jedynej, słusznej siły przewodniej. Centralizm państwa. Instytucje pierwszego sekretarza. Niestety można dostrzec podobieństwa. Ale generalnie kurs ok.

Maksymilian, 18.01.2018 20:52

stan;ponad 40 lat przepracowałem jak Pan Bóg nakazuje.Jestem przekonany że na emeryturę zapracowałem.Natomiast mam duże wątpliwości czy ludziom takim jak ty co służyli w zasadzie obcemu państwu należy się emerytura.Dla mnie noszenie czerwonej szturmówki to nie praca i służba Polsce.

igor102, 18.01.2018 18:39

"ludzie PIS"...wy tam w sztabie Mam Newsa wyluzujcie,ogarnijcie się trochę;-))) przedwczoraj w temacie ZSL było to przedstawione w kulturalny sposób - "Szef ludowców"...albo jesteście niezależni jak sami o sobie piszecie albo to hasło to jedna wielka ściema ...czy chcecie aby komuś z waszego targetu żyłka pękła ;-))) PS.wg MN PIS ma swojego prezydenta....jprdl....:_)))))

stan, 18.01.2018 18:20

Maksek, ty co byle Lima z Koreii się wystraszyłeś i uciekłeś na wcześniejszą emeryturę , sieć lepiej teraz cicho w tym swoim "gołębniku" na Biadasowie !!!.

rafi, 18.01.2018 18:06

[email protected] sa takie ze pisory krytykowaly peowcow,a teraz robia dokladnie to samo,wiec skoro peowcy byli beeee,to czemu pisiory sa cacy Twoim zdaniem????jedni i drudzy sa siebie warci,zlodzieje oszusci i kretacze.ale temat jest o lokalnej polityce a nie warszawskiej.

Maksymilian, 18.01.2018 17:47

stan;nie podoba ci się to co pisowcy robią w sobotę czy niedzielę.Wiem że tęsknisz za tzw.czynami społecznymi które prawdopodobnie organizowałeś w niedzielę w czasie komuny.Przecież nikt ci nie zabrania byś spotkał się z czerwonymi braćmi w dniu wolnym od pracy i popracował łopatą.

Maksymilian, 18.01.2018 17:37

rafi;skoro jak piszesz"opanowali trybunal,sądy,radio,obsadzili panstwowe spółki swoimi ludzmi, zlikwidowali trojpodzial państwa",to dobrze że odebrali wam to co wy zawłaszczyliście.Policz nieboraku błędy jakie zrobiłeś w cytacie.Jaki cytat takie były wasze rządy.

igor102, 18.01.2018 17:14

jad,żółć,bezsilność....czasem fajnie poczytać wynurzenia wyborców towarzysza Zdzisława ...on też się boi wejść do kościoła....że o święconej wodzie nie wspomnę;-)))

rafi, 18.01.2018 16:46

Czemu pis ukrywa sie w klasztorach,kogo i czego sie boja,tego ze opanowali trybunal,sądy,radio,telewizje,obsadzili panstwowe spółki swoimi ludzmi,zlikwidowali trojpodzial panstwa,a dokonania jakie,przywrocili wiek emerytalny i wprowadzili 500+ na wybrane dzieci,Pietras z pisu wybudowal basen za 30milionow ktory jest otwarty 5tygodni w roku,Posel Polak przez 12lat bycia poslem kompletnie nic nie zrobil na rzecz Miasta i Gminy Andrychow,a teraz organizuje tajne spotkania klasztorach,sie porobilo ło matko brawo wy.a wojewoda tez pz pisu karetki nadal do Andrychowa nie przywrocil i jak tu na nich glosowac,Polska miala najbardziej przystojnego ministra macierewicza i go odwolali bo doszli po 10latach do wniosku ze jednak brzozy rosną na ziemi a nie w niebie.

zandrychowa, 18.01.2018 15:40

to o pisie?

igor102, 18.01.2018 15:36

już w listopadzie bandytów i złodziei czeka rzezi część pierwsza ...w sumie po ludzku im współczuję...kradli tyle lat myśląc że raz zdobytej władzy nie oddadzą nigdy...chcieli likwidować CBA...dziś to samo CBA jest ich najgorszym koszmarem...nie jest przyjemnie budzić się co noc zlany zimnym potem...brrrr

zapora, 18.01.2018 15:17

Goń z Polski bolszewików PO .SLD ,ZSL ]

stan, 18.01.2018 15:02

Rydzyk rozmienia Boga na brzęczącą monetę i władzę. Ma niestety wielu naśladowców w klerze pisowskim.

xpek, 18.01.2018 14:32

jeszcze tego brakowało żeby zawłaszczyli gminy i powiaty

stan, 18.01.2018 11:45

" W niedzielę (14.01) w Domu Rekolekcyjno-Pielgrzymkowym Ojców Karmelitów w Wadowicach spotkali się członkowie i sympatycy Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Wadowicach " - " - Niezadowolenie, które wyniosło PiS do władzy, zaczęło się w Kościele. Dewocja połączyła się z trucizną polityczną i zbiera w wyborach żniwo. Radio Maryja działa nie tylko w eterze" ..." Czy Jarosław Kaczyński jest naczelnikiem państwa? - Na takie porównanie marszałek Piłsudski przewraca się w grobie - ocenia Norman Davies. Historyk tłumaczy też, dlaczego prezes PiS w międzywojniu trafiłby do więzienia - Takich ludzi jak Kaczyński i jego otoczenie Piłsudski wsadzałby do więzienia (...) Za działalność antypaństwową, za manipulacje, za awantury z sąsiadami. Polska jest krajem kontynentalnym, narażonym na wszystkie choroby, które dotykają ten kontynent. I traktowanie jej jak wyspy, gdzie wszystko może się toczyć niezależnie od tego, co dzieje się dookoła, jest polityczną nieodpowiedzialnością. Izolacja kraju to najgorszy los, jaki władza może zgotować dziś Polakom - mówi w rozmowie z "Newsweekiem" Norman Davies. Historyk uważa nazywanie prezesa PiS "naczelnikiem państwa" jest zupełnie nieuprawnione. Polska w czasach Piłsudskiego, który piastował ten urząd, "była krajem wielu problemów etnicznych, krajem dźwigającym się gospodarczo i krajem realnie zagrożonym militarnie". - Dziś sytuacja jest zupełnie inna, a mimo to rządzący wpędzają Polskę w stan zagrożenia. Fikcyjnego, gdy chodzi o uchodźców czy Polskę w ruinie, i realnego, jeśli chodzi o naszą pozycję w Europie, gdzie z realnego gracza staliśmy się enfant terrible - uważa Davies."...