Dwie kobiety mają problem. Handlowały papierosami bez akcyzy

, Wiadomości, 17.01.2018 14:30, red
Policjanci zatrzymali dwie kobiety, które oferowały do sprzedaży wyroby tytoniowe bez akcyzy
Dwie kobiety mają problem. Handlowały papierosami bez akcyzy
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że na terenie Wadowic oferowany jest do sprzedaży tytoń bez polskich znaków akcyzy.

16 stycznia w godzinach porannych policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę, która w jednym z lokali handlowych w centrum miasta, przechowywała i oferowała do sprzedaży nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi zabezpieczyli około 45 paczek podrobionych papierosów różnych marek. Uszczuplenie Skarbu Państwa spowodowane nielegalnym procederem wstępnie zostało oszacowane na kwotę około 900 zł.

Tego samego dnia, policjanci zatrzymali 29-latkę, która również przechowywała w jednym z lokali handlowych w Wadowicach, wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zabezpieczyli około 75 paczek papierosów. W tym przypadku uszczuplenie Skarbu Państwa, wstępnie zostało oszacowane na kwotę około 1500 zł.

Mieszkankom powiatu wadowickiego grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy