Dwie nocne akcje. Pożar mieszkania i poszukiwania nastolatka

, Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2018 04:30, red
Andrychów i Targanice.
Dwie nocne akcje. Pożar mieszkania i poszukiwania nastolatka
Jak dowiadujemy się od strażaków, w czwartek (18.01) około 2 w nocy niemal w tym samym czasie strażacy z gminy Andrychów zostali postawieni na nogi.

W Andrychowie rozpoczęły się poszukiwania zaginionego 14-latka, a w Targanicach na ulicy Brzozowej doszło do pożaru domu.

W obu akcjach uczestniczyli strażacy z kilku jednostek. Poszukiwania nastolatka zakończyły się po kilkudziesięciu minutach. Jest cały i zdrowy. W akcji uczestniczyli strażacy z Andrychowa, Inwałdu i policja.

W Targanicach pożarem objęte było mieszkanie. Dwie osoby opuściły płonący dom, były wyziębione i wymagały pomocy ratowniķów.

Pożar został ugaszony. Spaleniu uległy trzy pomieszczenia. Straty będą duże. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.

Na miejscu działania gaśnicze prowadzili strażacy z JRG Andrychow, OSP Targanice i OSP Sułkowice, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy