Konkurs na dyrektora szpitala: chętnych nie brakuje

, Polityka, Wiadomości, 11.10.2017 17:00, (red)
Aż 11 osób chce zostać nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego w Wadowicach.
Konkurs na dyrektora szpitala: chętnych nie brakuje

9 października minął termin składania aplikacji w ogłoszonym przez władze powiatu wadowickiego konkursie na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego w Wadowicach. Zainteresowanie jest bardzo duże – do konkursu przystąpiło aż 11 osób.

Starostwo nie podaje nazwisk kandydatów. Nowego dyrektora wadowickiej lecznicy wyłoni komisja konkursowa powołana przez zarząd i pracowników ZZOZ prawdopodobnie jeszcze w październiku.

Do czasu wyłonienia nowego dyrektora do pełnienia obowiązków dyrektora wyznaczony został Krzysztof Harpula. Zarabia 17,5 tys. zł miesięcznie. Wcześniej dyrektorem był Józef Budka, ale zrezygnował w połowie roku, przechodząc na emeryturę.

Dodajmy, że do tej pory stanowisko dyrektora szpitala obsadzone było niejako z politycznego klucza: poprzedni dyrektor Józef Budka jest szefem powiatowych struktur PSL, a ta partia jest koalicjantem PiS we władzach powiatu wadowckiego.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Maksymilian, 17.10.2017 19:37

Ciekaw jestem kogo" namaścił" poprzednik.