Komendant Straży Miejskiej nowym prezesem Komaxu

, Polityka, Wiadomości, 03.04.2019 16:10, PG
Gminną spółkę czekają poważne zmiany.
Komendant Straży Miejskiej nowym prezesem Komaxu

Jak informuje urząd gminy, od 1 kwietnia 2019 r. funkcję prezesa kęckiej spółki komunalnej Komax pełni Zbigniew Kanik, 53-letni mieszkaniec Kęt, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, dobrze znany wszystkim mieszkańcom jako komendant Straży Miejskiej w Kętach, którą kierował przez 20 lat.

Zbigniew Kanik spełnił wszystkie wymogi postawione na stanowisko prezesa Komaxu, a w drugim etapie konkursu uzyskał najwyższe noty, pokonując dwóch kontrkandydatów, którzy przystąpili do rozmowy kwalifikacyjnej.

Były już komendant Straży Miejskiej przejął tę funkcję po Krzysztofie Michalskim, który prezesem był od 2017 roku i sam złożył rezygnację ale pozostał w spółce jako członek zarządu.

Póki co, funkcję komendanta Straży Miejskiej pełni Artur Suski. Wkrótce władze gminy powinny ogłosić konkurs na to stanowisko.

foto: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Robert180, 03.04.2019 16:38

Jak nie ma komendanta straż do likwidacji gdyż są wogule niepotrzebni to pasożyty gminy którymi wysługuje się burmistrz. A gdzie nowa jakość Kleczar jaką był pani Stefania Kołodziejczyk ludzie trzeba zbierać podpisy za likwidacją straży ???? Nie potrzebna wogóle tylko paliwo marnują produkują smog a ludzi mają w głębokim poważaniu