reklama

Kęcka karetka bez zadaszenia

, Polityka, Wiadomości, 01.01.2021 12:15, PG, foto: google maps
Zdaniem radnego taki mini garaż dla karetki znacząco przyspieszyłby wyjazd ambulansu.
Kęcka karetka bez zadaszenia

Kilka miesięcy temu radny Tomasz Janeczko wnioskował do urzędu gminy o sfinansowanie zadaszenia dla karetki pogotowia, która stacjonuje przy ul. Sobieskiego w GZOZZ Kęty.

Zdaniem radnego taki mini garaż dla karetki znacząco przyspieszyłby wyjazd ambulansu, ponieważ kierowca nie musiałby odśnieżać pojazdu po opadach śniegu w zimie a w lecie zapobiegało by to uszkodzeniu leków z powodu wysokich temperatur. Dodatkowo takie zadaszenie wydłużyłoby żywotność pojazdu.

Niestety w budżecie na 2021 rok nie zabezpieczono funduszy na ten cel.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 01.01.2021 22:13

Na zdjęciu widać, że prywatny samochód pod wiatą, a państwowa karetka bez dachu . Jak państwowe to już niczyje ?! Nic się od PRLu nie zmieniło !!! Przecież ta karetka jest zakupiona z podatków które comiesięcznie odprowadzamy, a które rok w rok są podwyższane.