reklama

Kandydat na burmistrza zapowiada, że będzie załatwiał sprawy mieszkańców w 24 godziny

, Polityka, Wiadomości, 01.10.2018 08:35, PG
Kandydat na burmistrza Wadowic chce stworzyć Biuro Interwencji Mieszkańców.
Kandydat na burmistrza zapowiada, że będzie załatwiał sprawy mieszkańców w 24 godziny

W poniedziałek (01.10.) kandydat na burmistrza Wadowic Bartosz Kaliński zorganizował konferencję prasową dla dziennikarzy i zapowiedział, że takie spotkania będą się odbywać w tym tygodniu codziennie o godz. 7:00 rano.

B. Kaliński postanowił w ten sposób przedstawić swój program wyborczy. W poniedziałek zapowiedział, że gdy zostanie burmistrzem całkowicie przemodeluje pracę urzędu miasta i postawi magistrat na dwóch solidnych filarach – inwestycje i urząd przyjazny mieszkańcom. I z tego drugiego względu właśnie stworzy Biuro Interwencji Mieszkańców. Będzie to instytucja opierająca się na bazie obecnej straży miejskiej i będzie załatwiała codzienne sprawy mieszkańców w 24 godziny tj. przewrócony znak, zdewastowany przystanek autobusowy czy dzikie wysypisko śmieci i inne drobne sprawy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stan, 02.10.2018 20:03

„Boże ratuj Polskę” – A tu nie ma co liczyć na Boga. Już Jego przedstawiciele (przynajmniej tak twierdzą) robią nam takie dziadostwo, że strach się bać. Jak będziemy tylko liczyć na Boga, wyjdziemy tak, jak po pierwszych rozbiorach, drugich i trzecich.

wolfgang, 02.10.2018 19:55

 Jak widzę tego pisowskiego pajaca to robi mi się nie dobrze a co dopiero komentować .

stan, 02.10.2018 17:10

 DZIADOSTWO PISOWSKIE !