reklama

Burmistrz weźmie się za rządową TVP?

, Polityka, Wiadomości, 28.04.2021 20:45, GM
Krzysztof Klęczar, burmistrz Kęt, został powołany w skład Rady Programowej oddziału terenowego TVP w Krakowie.
Burmistrz weźmie się za rządową TVP?
Od dawna wiadomo, że związany z PSL burmistrz Kęt Krzysztof Klęczar lubi sobie popolitykować na wyższym niż lokalnym szczeblu. A to opublikuje jakieś prowokacyjne zdjęcie, albo skrytykuje jakiegoś polityka z pisowskiej wierchuszki.


O Krzysztofie Klęczarze nieraz głośno było w ogólnopolskich mediach.


Wiele wskazuje na to, że jego ambicje sięgają znacznie wyżej niż stanowisko burmistrza niewielkich Kęt. Czy teraz Krzysztof Klęczar weźmie się za reformowanie rządowej, propagandowej TVP? Kto wie.... Wszak nie ma jeszcze nawet 40 lat (rocznik 1982), ale na pewno ma już spore doświadczenie. I energii mu też zapewne nie brakuje.

K. Klęczar właśnie pochwalił się, że z rekomendacji Klubu Parlamentarnego PSL Koalicja Polska został powołany w skład Rady Programowej oddziału terenowego TVP w Krakowie. W środę (28.04) w Krakowie odbyło się inauguracyjne spotkanie tejże Rady.

- W Radzie będę reprezentował nie tylko moją Partię, której jestem wdzięczny za udzielenie rekomendacji. Będę reprezentował Was wszystkich, dzięki którym jestem dziś tym, kim jestem. Będę zabiegał o wzajemny szacunek, dialog i obiektywizm. Oczywiście mam świadomość, że lekko nie będzie, ale nie boję się nowych wyzwań - zapowiedział Krzysztof Klęczar na swoim facebookowym profilu.

A na ewentualnie pytania: po co - odpowiada - "bo nieobecni głosu nie mają! Bo zawsze warto rozmawiać"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 29.04.2021 18:52

https://wpolityce.pl/media/549020-nowy-dyrektor-w-tv-republika-gw-oskarza-inni-bronia

ƅarte, 29.04.2021 18:46

Tak ! powinna być obiektywna jak za PO ha ha ha !!! a media pełowskie są takie fajne jak SokzBuraka https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/181240/tworca-soku-z-buraka-zarobil-dzieki-po-ponad-100-tys-zl.html

andrychowianin1, 29.04.2021 17:42

he tvp to telewizja państwowa wszyscy na nią płacimy dlatego powinna być obiektywna a nie pisowska. A media pisowksie wyglądają mniej więcej tak jak w tym artykule: Telewizja Republika ma nowego dyrektora programowego. Produkował twarde narkotyki, napadł na policjanta https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,27031733,telewizja-republika-ma-nowego-dyrektora-programowego-produkowal.html

kamieni.kupa, 28.04.2021 21:52

Hahahahaha. Tak, tak panie "niezależny" redaktorze. Celem waszej reformy TVP jest przywrócenie w mediach publicznych waszej narracji, czyli pozbawienie Polaków pluralizmu w mediach, który tak ciężko sobie wywalczyli w 2015 roku. Macie swoje media to odczepcie się od innych, bo nie wszystkich obywateli interesuje wasza lewacka propaganda.