reklama

Dni otwarte szkół ZDZ Andrychów, Wadowice. 29-30 kwietnia

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.04.2021 14:00,
Szkoły ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty zapraszają na Dni Otwarte online.
Dni otwarte szkół ZDZ Andrychów, Wadowice. 29-30 kwietnia
W tym roku szkolnym nie mamy możliwości osobiście do Was dotrzeć, by zaprezentować bogatą ofertę i kierunki kształcenia w naszych szkołach w Andrychowie, Wadowicach i Kętach.

Przekazujemy tę informację w formie elektronicznej, ale mam nadzieję w niedalekiej przyszłości spotkamy się, aby zobaczyć i popróbować osobiście wszystko co czeka na kandydatów , a potem uczniów naszej szkoły !

Po poluzowaniu obostrzeń, a może to być już w następnym tygodniu, możecie odwiedzać nas pojedynczo, albo w małych grupkach.

Czekają na Was profesjonalnie wyposażone pracownie, fryzjerska, kosmetyczna, gastronomiczną, budowlana, e-sportowa, fotograficzna, czekają na Was starsi koledzy, którzy wszystko opowiedzą....

DO ZOBACZENIA !
Dni Otwarte online:
- w Wadowicach 29 kwietnia o godz. 11.00
- w Andrychowie 30 maja o godz. 11.00

Szukajcie nas na facebooku, instagramie


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy