reklama

Wyszedł z pracy w Kętach i ślad po nim zaginął

Na sygnale, Wiadomości, 25.08.2023 09:40,
Mężczyzna zaginął 22 sierpnia.
Wyszedł z pracy w Kętach i ślad po nim zaginął
Policja przekazała informację o poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. 40-letni Szczepan Majkowski 22 sierpnia o godz. 15:00 opuścił miejsce pracy w Kętach przy ul. Kościuszki. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną czy znajomymi. Nie powrócił też do miejsca pracy.

Zaginiony jest mieszkańcem Mszany Dolnej.

Rysopis zaginionego:

- sylwetka szczupła,

- włosy krótkie, koloru blond,

- lekki zarost,

- wzrost ok 170 cm,

- nos prosty,

- uzębienie pełne,

- oczy niebieskie,

- mało widoczna blizna na środku głowy,

W dniu zaginięcia ubrany był najprawdopodobniej w jeansy koloru granatowego, koszulkę z krótkim rękawem koloru jasnego, buty sportowe marki Newbalance.

- Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej pod numer tel.47 83 45 650 lub pod numer alarmowy 112 - informuje małopolska policja.

źródło: małopolska policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy