reklama

20 kamer na Pańskiej Górze. Będzie porządek?

MAGAZYN, Wiadomości, 24.08.2023 19:45,
Obecnie wszystko jest testowane.
20 kamer na Pańskiej Górze. Będzie porządek?
Wraz z zakończeniem budowy nowych ścieżek i alejek na Pańskiej Górze w Andrychowie pojawią się obawy, że będzie to teren trudny do upilnowania i będą zdarzały się tam akty wandalizmu, bo - niestety - wiele osób nie ma szacunku do mienia publicznego.

Czy uda się temu zapobiec? Ma w tym pomóc nowy system monitoringu na Pańskiej Górze. Obejmuje on 20 kamer szybkoobrotowych, z trybem nocnym. Obraz jest do podglądu w miejskim centrum monitoringu. - Obecnie wszystko jest testowane. Planujemy wydłużenie pracy operatorów monitoring - mówi komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

O szczegółach mówi Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie:


video: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krl13, 25.08.2023 10:06

Parkowanie na chodnikach, trawnikach czy w bezpośrednim sąsiedztwie przejść dla pieszych to zmora i nie powinno być na to przyzwolenia. Zapraszam SM na osiedle Żwirki i Wigury w godz. popołudniowych. Jak nie ma miejsc parkingowych to zgłoście to do spółdzielni.

Zefko, 24.08.2023 19:23

Uwaga - Wielki Brat nadchodzi.

Koniczynka, 24.08.2023 18:51

20 kamer będzie monitorowało asfalt w lesie. Burmistrz Żak coraz bardziej się kompromituje w oczach Andrychowian. A tam gdzie nagminnie są dewastacje i pijaństwo, kamer brak, albo są w sposób taki montowane jak na bloku Lenartowicza 38. Jedna kameruje choinkę a druga drzewa owocowe. Oczywiście na osiedlu dalej od maja połowa lamp nie świeci!!!!!!!!!!!! Żaku czy ty myślisz czy masz już wszystkich mieszkańców w dupie????!!!!! Dlaczego straż miejska nie daje mandatów za parkowanie na chodnikach????!!!!!!!