reklama
reklama

Możemy im pomóc w zdobyciu korony miss

MAGAZYN, Wiadomości, 09.05.2024 13:27, eł

Która podoba Wam się najbardziej?

Możemy im pomóc w zdobyciu korony miss

Już za kilka dni odbędzie się finał tegorocznej edycji konkursu Miss Województwa Małopolskiego. Zmierzy się w nim 56 dziewcząt i młodych kobiet – 30 dorosłych i 26 nastolatek. Wśród nich jest 7 mieszkanek naszego regionu. Internauci mogą im pomóc w zdobyciu korony najpiękniejszej, głosując za pośrednictwem social mediów, SMS-ów lub przez zakup wirtualnego biletu.

Głosowanie zakończy się 12 maja o 15.00, przed galą finałową konkursu. Głosy internautów mogą dać jednej z dorosłych i nastoletnich kandydatek tytuł Miss Internetu, awans do finałowej dziesiątki podczas gali oraz przepustkę do ogólnopolskiego półfinału Polska Miss. Ponadto finalistka za zajęcie określnego miejsca w głosowaniu internetowym i SMS-owym otrzyma dodatkowe punkty do łącznej puli głosów od jurorów.

O koronę dorosłej Miss Województwa Małopolskiego 2024 rywalizują z naszego regionu dwie piękne młode kobiety: 22-letnia Patrycja Kudłacik z Andrychowa i o dwa lata starsza od niej Magdalena Szklarz z Polanki Wielkiej.

Z kolei w finale Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego zaprezentuje się 5 uroczych dziewcząt z powiatów wadowickiego i suskiego, nie będzie natomiast reprezentantki oświęcimskiego. To 18-letnia Amelia Brózda i jej rówieśniczka Małgorzata Gajczak - obie z Wadowic, 18-letnia Klaudia Gołuszka z Suchej Beskidzkiej, 16-letnia Amelia Kasperek z Andrychowa oraz 18-letnia Agnieszka Wiktorowicz ze Stryszawy.

Tutaj dostępne są informacje na temat głosowania:

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 09.05.2024 14:20

Ja głosuje na tego kolesia :-0