reklama
reklama

Samochód zderzył się z pociągiem [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 09.05.2024 10:08, eł
Wstrzymany został ruch na linii kolejowej.
Samochód zderzył się z pociągiem [AKTUALIZACJA]

W czwartek (9 maja) w Bulowicach doszło do kolizji samochodu osobowego z pociągiem relacji Bielsko-Biała - Kraków Główny. Zdarzenie miało miejsce na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Stara Droga, około 9.45.

- W trakcie czynności policjanci ustalili, że 45-letni mężczyzna za kierownicą samochodu marki dodge wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy tuż przed jadący pociąg osobowy relacji Bielsko Biała - Kraków, którym podróżowało 40 pasażerów. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń ciała, w związku z tym na sprawcę kolizji funkcjonariusze nałożyli mandat oraz punkty karne – informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Kierowca samochodu nie doznał poważnych obrażeń. Nic też nie stało się pasażerom pociągu. Przez około godzinę wstrzymany był ruch na kolejowej trasie między Kętami a Andrychowem.


Foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy