reklama
reklama

Zbiórka po wielkim pożarze. Przyjaciele i znajomi chcą pomóc

MAGAZYN, Wiadomości, 09.05.2024 07:27, eł
Straty są ogromne.
Zbiórka po wielkim pożarze. Przyjaciele i znajomi chcą pomóc

We wtorkowy wieczór pisaliśmy o pożarze, który wybuchł w lakierni zakładu w Barwałdzie Średnim. Jego prawdopodobną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Akcja gaśnicza trwała bardzo długo. Z dymem poszła znaczna część budynku. Wedle wstępnych szacunków, straty wyniosły około 700 tys. zł. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na środki do posprzątania po tym zdarzeniu.

Pożar wybuchł w zakładzie firmy Opti-Front, producenta frontów meblowych. Ogień rozgorzał wieczorem na piętrze budynku i szybko się rozprzestrzenił. Przyjaciele, znajomi oraz partnerzy biznesowi właściciela firmy postanowili mu pomóc i założyli internetową zbiórkę pieniędzy. Chcą pozyskać 10 tys. zł.

Potrzebne są środki finansowe na posprzątanie po skutkach tej tragedii. Zebrane pieniądze zostaną spożytkowane na środki czystości, narzędzia do sprzątania, wynajem odkurzacza przemysłowego, kontenerów na gruz budowlany i rusztowania, białe farby oraz ekipy sprzątające i budowlane” – napisał pan Patryk Komisarczyk, który swoim nazwiskiem firmuje zrzutkę.

Zbiórka odbywa się tutaj.

Zdjęcie z pożaru: 112Wadowice.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy