reklama

Zamieszanie na osiedlu. Nie da się wyjechać

MAGAZYN, Wiadomości, 23.08.2023 08:03, NEWSY CZYTELNIKÓW
Samochody "uwięzione" na parkingach.
Zamieszanie na osiedlu. Nie da się wyjechać

W środę (23.08) od rana mieszkańcy informują nas o problemach na ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Od wielu miesięcy trwa tam remont. Niespodziewanie w środę rano ulica została zamknięta, bo drogowcy mają układać asfalt.

Problem w tym, że wiele osób o tym nie wiedziało i nie mogą wyjechać z parkingu.

- Wcześniej zawsze dzień wcześniej były informacje w internecie o planowanym zamknięciu drogi, a teraz nic! Jak ja teraz mam jechać do pracy? - zastanawia się jeden z mieszkańców.

Dodajmy, że kartki z informacja o planowanym zamknięciu były porozwieszane na słupkach, ale jak ktoś przyjechał w nocy, to mógł nie zauważyć.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 23.08.2023 07:48

Wszędzie dzień wcześniej,czyli wczoraj przy każdym wyjeździe był komunikat. Jak widać na zdjęciu można przejechać po chodniku i problemu nie ma. Gorzej jak policja za taki przejazd da ogromny mandat i jeszcze punkty karne.