reklama
reklama

Wpadli z narkotykami, ale jeden z nich miał dużo więcej na sumieniu

Na sygnale, Wiadomości, 15.05.2024 12:52,
Dopuścił się niejednej kradzieży.
Wpadli z narkotykami, ale jeden z nich miał dużo więcej na sumieniu

Policjanci z Wadowic zatrzymali dwóch nastolatków, którzy mieli przy sobie zakazane substancje. Jak się okazało, młodszy z nich ma na koncie jeszcze inne przestępstwa. Za popełnione czyny obaj poniosą konsekwencje.

Kilka dni temu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego wadowickiej komendy zauważyli podczas patrolu grupę osób, których zachowanie wzbudziło u nich podejrzenia. Na widok mundurowych część z nich stała się w widoczny sposób nerwowa. Policjanci od razu podjęli interwencję. Okazało się, że dwie spośród wylegitymowanych osób miały przy sobie marihuanę. Byli to młodzi mieszkańcy Wadowic w wieku 16 i 19 lat. Obydwaj nastolatkowie zostali zatrzymani.

W wyniku dalszych czynności, realizowanych już przez wydział kryminalny komendy, wyszło na jaw, że młodszy z zatrzymanych ma sporo na sumieniu. Jak się okazało, 5 maja w jednym z lokali z kebabem w Wadowicach ukradł puszkę z napiwkami o wartości ponad 300 złotych. Ponadto w nocy z 5 na 6 maja wyważył okno w wadowickiej Galerii Cafe, skąd ukradł alkohol. Łączną wartość strat, jakie spowodował, właściciel wycenił na ponad 700 złotych.

16-latek usłyszał zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających, kradzieży z włamaniem i zniszczenia mienia. Natomiast starszemu z mężczyzn policjanci przedstawili zarzut posiadania zabronionych substancji, za co grozi mu kara pozbawiania wolności do 3 lat. Wobec nieletniego sprawa została skierowana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.


Źródło: KPP w Wadowicach

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kamrat, 15.05.2024 13:41

A kiedy wy wielcy policjanci zamknięcie do kryminału tych którzy mawiali do przyjmowania szprycy trucizny do depopulacji ludzi na srovida kiedy zniechęcie tych doktorów Mengele którzy z pełną świadomością szprycowali Polaków trucizną na srovida fałszywą plandemie kiedy zamknięcie Szumowskiego Niedzielskiego którzy zmieszali ludzi do przyjmowania trucizny na srovida kiedy wydacie list gończy za Bill Gatesem nazistą i ludobujcom który wyprodukował to ścierwo na fałszywego srovida do depopulacji ludzi i wszystkich którzy to produkowali w nazistowskim terrorystycznym kraju o nazwie żydoUSA kiedy się pytam kiedy zamknięcie wszystkich dziennikarzy w strunowych celebrytów którzy siali strach i namawiali do przyjmowania trucizny na srovida