reklama

Jeszcze jeden piknik 800+ w powiecie wadowickim

Polityka, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.08.2023 13:52, red
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, że od 2024 roku zamiast 500 zł na dziecko będzie 800zł, to z pewnością dowie się tego na pikniku.
Jeszcze jeden piknik 800+ w powiecie wadowickim

Organizowane przez rząd pikniki rodzinne 800+ uznawane są na ukrytą kampanię wyborczą PiS, finansowaną z pieniędzy publicznych. Media informowały, że organizacja każdego takiego wydarzenia to wydatek co najmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych, a w wakacje w Polsce takich pikników odbywa się kilkadziesiąt.

W powiecie wadowickim zaplanowano dwa - jeden odbył się kilka tygodni temu w Lanckoronie, a w sobotę (26.08) kolejny piknik zaplanowany jest na stadionie w miejscowości Stronie (gmina Stryszów).

Piknik rozpocznie się o godz. 15.00. W programie m.in. rodzinna gra terenowa z nagrodami, warsztaty ekologiczne, gry wieloformatowe, bajkowa wioska, symulator rajdowy, warsztaty muzyczne, plastyczne oraz animacje, a także malowanie twarzy, duże bańki mydlane czy tatuaże brokatowe.

Piknik będzie połączony z gminnymi dożynkami.foto: Małopolski Urząd Wojewódzki

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy