reklama

Nowość w Centrum Edukacji i Turystyki EWART w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.08.2023 10:55,
Rozwijaj Potencjał Twojego Dziecka z Arytmetyką Mentalną AMAKIDS w Centrum Edukacji i Turystyki EWART w Andrychowie
Nowość w Centrum Edukacji i Turystyki EWART w Andrychowie

Czy wyobrażasz sobie, że Twoje dziecko może liczyć szybciej niż kalkulator? A może marzysz o rozbudzeniu jego umysłowej wyobraźni i zdolności matematycznych, które przyniosą korzyści przez całe życie? Teraz to możliwe dzięki niezwykłej i innowacyjnej metodzie – arytmetyce mentalnej AMAKIDS, która stała się bardzo popularna w wielu miastach w Polsce i Europie. Od września zapraszamy do naszego Centrum Edukacji i Turystyki EWART w Andrychowie na osiedlu i w Wadowicach, gdzie będziemy prowadzić kursy Arytmetyki Mentalnej AMAKIDS.

Siłownia dla Umysłu: Liczydło Soroban w Ruchu

Arytmetyka mentalna to nic innego jak siłownia dla umysłu, gdzie zamiast sztangi, w ruch idzie japońskie liczydło soroban. To narzędzie, które uczy precyzji, skupienia i koncentracji. Arytmetyka mentalna to nie tylko umiejętności matematyczne w szerokim znaczeniu. To technika, która, gdy jest praktykowana, pomoże rozwijać już 5-latkowi niezwykłą pamięć, skupienie, grafomotorykę małą, szybkie czytanie, koncentrację oraz zdolność do nauki wielu języków.

Arytmetyka Mentalna: Siła Liczb i Umysłu dla dzieci od 5 do 14 roku życia

AMAKIDS to więcej niż nauka matematyki. To podróż po świecie liczb, która ma na celu rozwijanie umysłów dzieci w sposób przyjemny i innowacyjny. Nasi trenerzy wiedzą, jak przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i motywujący, tworząc atmosferę wspierającą rozwój i kreatywność. Zajęcia – raz w tygodniu po 90 minut – są zaprojektowane tak, aby rozwijać umiejętności matematyczne w sposób angażujący i pełen pasji.

Dodatkowe Korzyści i Profesjonalne Kursy

Do kursu arytmetyki mentalnej AMAKIDS otrzymasz darmowy dostęp do platformy, na której Twoje dziecko może rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Profesjonalne kursy, takie jak programowanie gier Roblox, notatki wizualne w szkole, Canva, japońska sztuka origami i wiele innych, umożliwią mu wszechstronny rozwój.

Podsumowanie

AMAKIDS to szansa na rozwinięcie potencjału Twojego dziecka. Nasza arytmetyka mentalna otwiera drzwi do nowych możliwości i umiejętności. Jeśli marzysz o tym, aby Twoje dziecko miało pewność siebie, doskonałą pamięć, szybko myślało i świetnie radziło sobie z matematyką, to AMAKIDS jest właśnie dla Was. Przyjdź do nas i odkryj, jak arytmetyka mentalna może zmienić sposób myślenia Twojego dziecka i otworzyć przed nim nieograniczone możliwości!

Więcej informacji na stronach www.amakids.pl oraz ewart.edu.pl

Skontaktuj się z nami także telefonicznie pod numerem 575 090 302 lub 575 255 302.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych profili na mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.

Z EWARTEM rozwiniesz skrzydła!
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy