reklama
reklama

Wypadek na drodze wojewódzkiej. Dwie osoby trafiły do szpitala

Na sygnale, Wiadomości, 29.06.2022 10:45, eł
Ale poszkodowanych jest więcej.
Wypadek na drodze wojewódzkiej. Dwie osoby trafiły do szpitala

{REKLAMA]

Dom poważnego wypadku doszło w środę (29 czerwca) po 8.00 na drodze wojewódzkiej w Zawoi. Zderzyły się tam trzy samochody, a kilka osób doznało różnego rodzaju obrażeń. Dwie na tyle poważnych, że od razu zostały przewiezione do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą zderzenia był kierowca toyoty, który nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego jego auto hyundaia i w pewnym momencie wjechał w tył tego pojazdu. Siła uderzenia była na tyle duża, iż pchnięty samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fordem.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak ciężkich obrażeń doznali poszkodowani. Dwie jednak wymagały natychmiastowego przewiezienia do szpitala.


Foto: Małopolska Alarmowo

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Dawidp, 30.06.2022 12:43

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419