reklama
reklama

Trudne warunki na drogach. Kolizje i korki

Na sygnale, Wiadomości, 11.03.2023 19:12, eł
Trzeba zachować ostrożność.
Trudne warunki na drogach. Kolizje i korki

Drogi są dzisiaj (11 marca) bardzo śliskie, więc dochodzi na nich do różnych nieprzyjemnych sytuacji. Pochyłe jezdnie są nieprzejezdne dla niektórych pojazdów, zdarzają się kolizje.

Po 17.00 droga krajowa nr 28 w Izdebniku była zablokowana w obu kierunkach przez tiry, które nie mogły pokonać pochyłości. Na stromej i krętej jezdni przez Zawoję Przysłop z trudem radzą sobie nawet osobówki.

Przed 18.00 w Bulowicach samochód osobowywpadł w poślizg na pokrytej śniegiem ulicy św. Alberta, po czym skasował słup energetyczny i wylądował w rowie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jedna osoba doznała obrażeń.

Około 18.30 w Wadowicach na ulicy Lwowskiej (obok marketu Carrefour) doszło do stłuczki. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.
Foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy