reklama
reklama

Tragiczne skutki pożaru. Nie żyje mężczyzna

Na sygnale, Wiadomości, 16.11.2022 09:40, eł

Strażacy znaleźli go w płonącym pokoju.

Tragiczne skutki pożaru. Nie żyje mężczyzna

W środę (16 listopada) rano, po godzinie 7.00, rozgrzał pożar w budynku mieszkalnym w Skawicy (powiat suski). Strażacy zostali powiadomieni, że wewnątrz domu może znajdować się jedna osoba.

Gdy dojechali na miejsce zdarzenia, zastali budynek spowity kłębami dymu. Ogień jednak nie wydostał się jeszcze poza pokój, w którym było jego zarzewie. W tym właśnie pomieszczeniu strażacy odnaleźli poszkodowaną osobę. Mimo że natychmiast ewakuowali mężczyznę na zewnątrz i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego, jego życia nie udało się uratować.

W gaszeniu pożaru brało udział dziesięć zastępów strażackich, w których było łącznie 39 strażaków. Oprócz zawodowców z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej, w akcji uczestniczyli druhowie z ochotniczych straży pożarnych w Skawicy i Skawicy Suchej Górze, a także Zawoi Dolnej i Białce.


Foto: PSP Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy