reklama
reklama

Samochód w ogniu. Ocalał tylko silnik

Na sygnale, Wiadomości, 14.09.2022 09:36, eł
Czy to było podpalenie?
Samochód w ogniu. Ocalał tylko silnik

Do dziwnej sytuacji doszło dzisiejszej (14 września) nocy w Łętowni. Spłonął samochód osobowy zaparkowany koło drogi. Policja wyjaśnia, jak doszło do tego zdarzenia.

Dwa dni temu właścicielka auta zaparkowała go na poboczu drogi powiatowej w Łętowni, z wywieszką informującą o tym, że jest to samochód na sprzedaż. Dzisiejszej nocy udało jej się pozbyć pojazdu, jednak bynajmniej nie w taki sposób, jak tego oczekiwała...

Z nieznanej na razie przyczyny około 1.15 rozgorzał w nim ogień. - W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ cały samochód, oprócz jego przedniej części. Silnik został uratowany. Pożary samochodów rozprzestrzeniają się bardzo szybko. Gdy ogień wejdzie do środka, nie ma wiele czasu na ratunek. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało – mówi Łukasz Białończyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.

W akcji gaśniczej brali udział zawodowi strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej, a także druhowie z Łętowni i Naprawy. Policja ustala, co było przyczyną pożaru.


Foto: OSP Naprawa

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy