reklama

Znowu spora lista miejsc bez prądu. Zobaczcie, gdzie go zabraknie

Gospodarka, Wiadomości, 11.09.2022 20:30, eł

Przerwy będą sięgały od około 60 minut do nawet 9 godzin!

Znowu spora lista miejsc bez prądu. Zobaczcie, gdzie go zabraknie

Nie zawsze przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane są awariami. Spora część z nich to planowane wyłączenia, nieuniknione w czasie prac konserwacyjnych, modernizacyjnych czy konieczności przyłączenia nowego docinka sieci.

O takich sytuacjach operatorzy systemu dystrybucyjnego informują na pięć dni do przodu. My publikujemy te informacje w każdą niedzielę wieczorem. Lista lokalizacji, w których Tauron Dystrybucja wyłączy prąd w najbliższych dniach, nie jest aż tak długa, jak to czasem bywało we wcześniejszych tygodniach, ale niektóre przerwy w dostawie energii elektrycznej będą bardzo długie. Szczegóły w poniższych tabelach.

Powiat wadowicki


Powiat suski


Powiat oświęcimski


Foto: Pexels

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy