reklama

Roztrzaskany volkswagen. Groźny wypadek w nocy

, Na sygnale, Wiadomości, 12.03.2023 11:46, eł

Poważnych obrażeń doznał jeden z pasażerów.

Roztrzaskany volkswagen. Groźny wypadek w nocy

W nocy z 11 na 12 marca, tuż przed północą samochód marki volkswagen golf wypadł z drogi w Toporzysku (powiat suski), blisko granicy z Sidziną.

Jak ustaliła policja, za kierownicą siedziała kobieta, która wiozła trójkę pasażerów. Warunki na jezdni były bardzo trudne, bowiem całą jej nawierzchnia pokrywał śnieg, który wciąż jeszcze wtedy padał. Kierująca jechała trochę za szybko i w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem. W efekcie volkswagen wypadł z drogi, przewrócił się i roztrzaskał.

W akcji ratunkowej brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej, druhowie z OSP w Sidzinie i Toporzysku oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Z osób, które jechały volkswagenem, tylko jedna wymagała hospitalizacji. Był to pasażer, który doznał obrażeń głowy.


Foto: Małoposka Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy