reklama

Nocny pożar, akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny

Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2023 10:00, eł

Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

Nocny pożar, akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny

W Juszczynie (gmina Maków Podhalański) minionej nocy, czy raczej może wczesnym rankiem, doszło do pożaru na poddaszu jednego z budynków gospodarczych. Został dostrzeżony 7 grudnia około 4.30, wtedy też wezwano straż pożarną.

Na miejsce przyjechały zastępy z ośmiu jednostek. Byli to zarówno strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej, jak i druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Juszczynie i Juszczynie Polanach, Wieprzcu, Kojszówce, Białce, Osielcu oraz Makowie Podhalańskim.

Ogień miał bardzo dobre warunki, by szybko się rozprzestrzeniać, bowiem na poddaszu, gdzie powstało jego zarzewie, składowane było siano. Strażacy musieli je jak najszybciej usunąć. W pożarze całkowitemu zniszczeniu uległ dach budynku.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy