reklama

Motocyklista zderzył się z ciężarówką

Na sygnale, Wiadomości, 14.04.2022 11:05,
Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Motocyklista zderzył się z ciężarówką

W środę (13.04) o godzinie 16.30 służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową do której doszło w Bielanach k. Kęt, na ulicy Kęckiej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 44 – letni mieszkaniec powiatu rybnickiego kierując samochodem ciężarowym marki Volvo na rondzie zderzył się z 22 – letnim mieszkańcem powiatu bielskiego, który jechał na motocyklu marki Yamaha. W wyniku kolizji żaden z uczestników nie doznał obrażeń ciała. Wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia zajmą się policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń kęckiego komisariatu Policji.

Policjanci apelują do kierowców oraz motocyklistów o przestrzeganie przepisów oraz zachowanie uwagi i koncentracji za kierownicą.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy